Bullizmi

Bullizmi

A jam unë e shëmtuar.
Dmth unë s’jam njeri normal dhe pse e pasna apo jam në depresion dmth jam budalle auu faleminderit more zot si nuk më lanë as vetv me ba kuku moj kosovë 😓

Një koment për “Bullizmi”

 1. admin says:

  Pershendetje Bina, dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Te lutem nese mund te na shkruash me shume rreth bullizmit qe ke perjetuar, nga kush je bullizuar dhe per mendimet vtevrasese qe ke.
  Ke four me diken te alert per situaten tende?
  Ne jemi ketu per te ndihmuar dhe presim pergjgijen tende.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: