Barku

Barku

Kam qen qe dy dit kaps kam ber kapak por sod me kapi barki e bera shum por kur e pash edhe pak gjak a ka mundsi nga nevoja e shpejt mka dal flm.

Një koment për “Barku”

 1. admin says:

  Pershendetje,
  Shkaku i gjakderdhjes duket se eshte nga kapslleku.
  Kapslleku eshte nje veshtiresi qe mund ta kalosh duke u ushqyer me sa me shume me peme dhe perime, te evitosh melmesat, sidomos ato te djegesta.
  Dhimbja e barkut paraqitet edhe kur nuk kemi jashteqitje te rregullt. Per fillm mund te shkosh ne nje barnatore dhe te marresh nja nga ilaqet qe mirren pa recept, qe do te te ndihmojne ta tejkalosh problemin aktual.
  Nese ndryshon ushqimin dhe fillon te mirresh me sport (ecja ndihmon) athere gjasat jane se do e tejkalosh kete veshtiresi
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: