Ankthi.depresioni

Ankthi.depresioni

Pershendetje, kam ca vite qe vuaj nga ankthi dhe depresioni mirepo ka 1 vit e gjysme qe jam me terapi por terapia nuk po me ndihmon ende ankthi eshte ne nje nivel shume te larte do doja nje keshill se ti ta le terapine dhe te trajtohem ne menyre natyrale, truri me eshte bllokuar dhe jam vetem ne mendime nuk po mund te jem aktiv si me heret pasi ankthi dhe depresioni po me shkatrojne dita dites, ka nje faqe ndonje psikiater qe te konsultohem me detajisht nese po me ndihmoni pasi shpresa e fundit jeni ju

3 komente për “Ankthi.depresioni”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruajtur, pyetja e juaj i eshte drejtuar nje nga eksperteve te faqes, dhe se shpejti do merrni pergjgije. Ju mund te komunikoni drejtperdrejte me psikologet tane nepermjet chat, ne oraret te caktuara te cilat publikohen dhe perditesohen cdo dite ne rrjetet tona sociale. Shikoni videot udhezuese me poshte dhe nese hasni veshtiresi na kontaktoni serish.

  Video udhezuese per te nisur nje chat ne nukjevetem.al
  https://youtu.be/ZjcLbXs-QxM

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Ankthi.depresioni says:

  Pershendetje, kur do kem pergjigje bga eksperti sepse me duhet ndihme sa me shpejte, ju lus ta informoni ekspertin dhe te kem pergjigje per pyetjen time sa me shpejte

 3. Prof. Asoc. Veronika Duci says:

  Përshëndetje, dhe faleminderit që iu adresuat faqes se nukjevet!

  Në lidhje me shqetësimin tuaj, do ju sugjeroja që të vizotoheshit dhe njëherë në një mjek psikiatër për t’ia thënë të gjitha këto simptoma që keni. Nëqoftëse nuk jeni i kënaqur me atë që keni mund të shkoni në një mjek tjetër për një mendim të dytë.
  Ndërsa, nëqoftëse nuk doni të përdorni medikamente mund të provoni të bëni seanca psikoterapie.

  Gjithë të mirat,
  Veronika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: