ankthi

ankthi

Pershendetje jam nje djal 20 vjeqar qe dy vite kam ankth dhe atak paniku.Kam marramendje,trullosje ,smund te fokusohem , me doket qe jam ne anderr ,me doket qe nuk eshte trupi im i imi , ndonjer me doket se po lekundet toka ,me zihet fryma,dhimbje ne gjoks ne bark. filluan te hiqen keto gjera duke menduar pozitivisht e te mos mendoj shume per gjera negative por kur masturbova mu rikthyen serish se kisha 2 muaj pa masturbuar pastaj serish nuk masturbova fare per disa jave filluan te hiqen por serish kur masturbova u rikthyen edhe e kam vrejtur veten time se e kam nje besim qe kur masturboj te jem ne ndikim te magjies se ne fillim para dy viteve kur filluan keto ne koke me vishin mendime te ndryshe se se dija per qka me ndodhnin keto e mendoja prej magjie e prej ateher me ka mbetur ky besim.si ta heq ket besim qe te mund te lirohem nga ankthi dhe paniku dhe te mund te masturbohem lirshem

2 komente për “ankthi”

  1. Fakete says:

    Pershendetje edhe un vuaj nga ankthi ka qe 2vite promble me
    Rrahje zemre problem me frymarrja ngushtim ne gjoks ne gjum me doket sikur po vdes te gjitha analizat mir ekg mir ehot mir nuk di qfar te bej ma

  2. Armend says:

    pershendetje edhe une e kam ndjenj shume te keqe ne gjum po me ndodh shpesh me del gjumi tu mu ndal fryma shuuum e veshtir nese mund te bisedojm a e kemi te njejtin problem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: