Ankth apo depression

Ankth apo depression

Pershendetje. Kam pytje per personat qe kan pasur keto lloj simtomash kam gati 1 vit qe me pengon diqka mes fytit dhe stomakut ndonjeher behet shum e neveritshme sa qe nuk e duron dot me dhe menen e kam tek ajo penges qe me behet gati se ter kohen ndonjeher me kalon 4-5 dit dhe prap me kthehet kur me behet ajo penges dhe kthehet monotonia dhe mendimet negative . Ju lutem kujt i ka ndodhur keto simtoma me tregoni

Një koment për “Ankth apo depression”

  1. Anonymous says:

    Une vuaj nga ky problem qe 3 vite nuk po i gjej ilac, ne fillim kisha shum vjellje dhe ankth te madh ku humba shum kg, tani kam shtuar peshe por prap me shfaqet por nuk vjell shume shpesh t them t drejten 1 her nmuaj ose 1 her ntre muaj, por eshte nje ndjenje shume e bezdisshme sepse mi shkakton te vjellat ajo gjendja e lemshin ne fyt. Keto dite do shkoj te mjeku per me bo analiza dhe ndoshta do me japi mndonje ilac , dhko edhe ti ne mjek dhe ndoshta do te ndihmoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: