Analiz

Analiz

Pershendetje Kam ber analizen hcg dhe rezultati esht 0.859 doja te dija nese jam shtatzan sepse Kam shum qe pres kete lajm

Një koment për “Analiz”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe falemindertit qe na keni shkruar. Ju rekomandojme te bazoheni tek vlerat e references ne fleten e analizes per te kuptuar nese jeni shtatzan ose te kryeni nje vizite nga afer tek mjeku gjinekolog i cili mund tju thote me qarte nese jeni ose jo shtatzane.

    Cdo te mire,
    Stafi i nukjevetem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: