Akne

Akne

pershendetje shpresoj te jeni mir, jam 17 vjecare un kam probleme me aknet qe 4 vite, para nja 2 vjetve mu pastru ftyra teper mir nashti jan kan puqrra puberteti qka skam perdor edhe vetem skinoren mi pat largu, tash mu ka bo teper keq para nja 3 muje mu shfaq ky problem teper teper keq mu ka bo qka skom perdor edhe bash sen sum bon mir un lekuren e kam tndjeshme edhe tthat disa thojn qe jan akne bakteriale me fungale edhe kur mheket naj puqerr mngel shenje. A mundeni mem ndihmu me e zgjedh ket problem se teper keq bohna. Faleminderit shume

Një koment për “Akne”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Aknet jane nje nga problemt qe shfaqen gjate pubertetit per shkak te ndryshimeve hormonale qe ndodhin ne kete periudhe.
  Do te te keshillonim te beshe nje kontrolle te nje dermatolog qe te marresh mjekimin dhe keshillat e duhura.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: