abortii

abortii

pershendetje me dat 18 nenstor pata nje abort 5 javshe me 24 dhjetor me erdhen periodat e rrugllta por tani esht data 26 janar dhe ende sme kan ardh bera test doli negativ a duhet te shqetsohem

Një koment për “abortii”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Urojme qe ne nderkohe te kane ardhur periodat. Nese ne vazhdim do keshe crregullim te ciklit menstural te sygjerojme te beshe nje vizite te gjinekologu.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: