aborti

aborti

pershendetje kam nje hall kam dy feij te vegjel kam ngelur shtatzan prap dua ta abortoi problemi im esht qe kam dy cista ne miter dhe mjeku me tha qe te pres sa te rritet beba pak a esht diqka serioze

Një koment për “aborti”

  1. admin says:

    Pershendetje Hena,
    Cistet jane ne vezore, jo ne miter. Ju keshillojme te konsultoheni prap me mjekun per saktesimin e diagnozes ose te beni nje vizite te nje mjek tjeter.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: