a mund te mbesim shtatzene dhe nese jam e virgjer

a mund te mbesim shtatzene dhe nese jam e virgjer

Mirdita du me ba nje pyejte sot me te dashurin tim nuk kemi bere mardhenie seksuale por ai vetem hodhi spermen ne gjoksin tim dhe un kam frike mos eshte bartur sperma ne vaginen time kam shume frike dhe kam pire nje hap kunder shtatzanis kurse un jam e virgjer ende

Një koment për “a mund te mbesim shtatzene dhe nese jam e virgjer”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,

  Per te ardhe deri te fekondimi (shtatzania) eshte e domoesodoshme te kete penetrim dhe derdhje ne vagine.
  Nuk ke asnje arsye te shqetesohesh pasi nuk ka mundesi te jeshe shtatzane.
  Do te sygjeronim qe ne vazhdim te konsultohesh per masat mbrojtese, te jeshe mire e pregaditur per te filluar jeten seksuale pa frikera dhe pasiguri.
  Gjithe te mirat,
  Staff Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: