ankth

ankth

Jam nje djal 25 vjec merja bromazepam ABc 2.5 ky ilac nuk me beri efekt pasaj me dha selectra kam 1 jave qe e pi kur dal xhiro me behet sikur cdo gje leviz shpejt dhe me duket sikur shkeputem nga realiteti ose do bie ne ruge dhe kam ndjesi djegie ne trup ju lutem a mund ta di kalojn kto simptoma apo jo ju lutem me kthen pergjigje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: