Prsh jam nje djale 36 dhe kam nje problem …me ka dal stafilokoko ne fshikez te urines dhe me djeg kur urinoj dhe vete shpesh here ne tualet ..ka sherim kjo bakterje ..flm

Një koment për “”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju rekomandojme te konsultoheni me mjekun e familjes mbi ekzaminimet e nevojshme per te percaktuar mjekimin qe ju nevojitet.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: