Pyetjet e Fundit

Periodat

Pershendetje! Doja te pyesja nese kemi cikel te rregullt nese periodat mund te vijn dy muaj nga 28 dit edhe muaj tjeter 31 dit . Mua zakonisht me ndodh kjo gje qe cdo muaj i pres ne interval prej 28-31 dit. A ka ndonje problem ketu (Pasi me heret kam qe me Pcos por mjeku […]

Stresi,qetsues

Pershendetje Jam 25 vjec bashkejetoj me t dashuren 23 vjec Ajo ka ca koh q esht shume e stresuar sidomos nga shkolla Qan pothuajse dit per dit, zihet me mua dhe esht n nje gjendje shum te renduar e cila mka renduar dhe mua Cfar ka ndonje qetsues t lehte qe mund t marr pa […]

gjakderdhje dhe dhimbje

Pershendetje jam nje vajz 20 vjeqare jam ne nje lidhje serioze qe nga 2019 nga viti qe humba virgjeritetin gjst mardhenieve me te dashurin kam dhimbje por gjithashtu dhe gjakderdhje dhimbjet e mia jan kur ai fillon mardhenien dhe pas pak fillojn edhe gjakderdhjet te nesermen fillon dhimbja ne fundin e barkut kam nevoj per […]

Nevoje per psikolog

Pershendetje. Vuaj nga ankthi dhe mendoj vetem sikur do vdes,sikur kaq ishte jeta ime.Ndihem keq dhe e pa lumtur. Cdo gje ka filluar qe pasi kam lindur djalin.Nga nje jete aktive,pune-dil me shoqe – shtepi,kam perfunduar deri me sot duke u kujdesur vetem per djalin dhe punoj online

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

https://www.youtube.com/watch?v=WwMYVxFphgw

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: