KERKOJ NDIHM URGJENTEMASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN07.08.2013 00:00Dashta me jav bo nje pytje qe ka rendesi shum te madhe per mu kisha dasht mem ndihmu me nje pergjgije te sakt nga ju te dashur ekseprt apo eksperte.Kom pas mardhenje seksuale me te dashuren ne zoren e trash respektivisht mardhonje orale njo 5 muj e nje dit duke ber mardhonje ajo e dashura bertiti edhe un shkova ne banjo u vanova nja 5 min kur dola e pash gjakun qe kishte redh prej vargines e deri tek gjuri i kembes mbeta i habitur dhe e pyta qka ki qka uu bo ajo mu pergjigj tkan dal penisi e ma ke fut ne vagine e kom pastru kom bo mardhonje ne vagine perseri pati gjakderdhje per se treti perseri gjakderdhje ama shum pak e dashta mem tregu a ka mundesi qe e dashura jeme ka qen virgjeresh apo jo a mundet penisi te dal e me hy ne vagine mu spo mu duket e besushme se un se kom pa penisin sefte ne vaginen e saj e dasht ame dit a ka mudesi qe ne ekt menyr te prishet nje femer apo jo mos mka mashtru me gjak kisha dasht vetem nje pergjgije a ka mudesi qe e dashura ka qen virgjeresh apo ka qen ndonje mashtrim ju faliminderit
GrisiRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN07.08.2013 18:22Persehndetje,une mendooj se ti e di me mire kete ,por po ka raste ku ngaterrohesh ose ndodh padashur ne vagine.nqs se kishte veshtiresi te hynte penissi atehere ka qene e virgjer gjaku dmth shm pa k ne punen e virgjerise :) gjithe te mirat
adeinaRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN08.08.2013 05:15Joo zotni besoj qe ka qen e virgjer nuk osht mashtrim
RE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN08.08.2013 19:42ti djal edhe me heret ki shkru ni faqe per ket oroblem. i cili po te bren shum .po vetem nje gje spot kuptoj une ty
qysh nuk mundesh mi dallu dy sende nga njera tjetra .dmthon vrimen anale nga ajo vaginale .po edhe troq po ta thom se vergjeria nuk prishet ne vrimen anale dhe mendoj se osht trik i sqajna per te fajsuar ty .se nese ajo te ishte vergjereshe nuk kish mujt me bo ket send brenda 3qpo 4,5 minutavewse nese vergjeniteti prishet gjaku de del qaty per qaty plus bohet edhe penisi yt me gjak apo un mendoj se ajo qika po te manipolon ,sdhe po te mashtron ne menyren ma te munshme te keqe .se un e kom lexu kete shkrim edhe para dy jave po nuk te kam shkru sepse kam mendu qe mundet me pas gjithqka .amo un po te thom se ne vrimen anale nuk prishet vergjeniteti plus nese ajo kish me kon vergjine qysht thot ajo kur penisi yt u terhek nga vrima anale ne ate vaginale pse ajo nuk te ka thon jo po ka rujt momentin qe te thot mu lshu gjakderdhja e me ke prish vergj .ajo 111111000000000000000000000000000000000000 jom i bundum se ka pas ciklin mujor mestruacionete pa barume mire edhe i ka shku gjak deri te gjujt krejt kto qa thot ajo jon rrena . vetem ni femen qe e cilson veten shumte lige i bone kto sende plus ajo ka albi per kto sene . ishalla ekspertet te ndimoj per kto sende se un per veti te garantoj se jom vete expert per kto qeshtje qe dmth e di ku e shti .hahhah.
uneRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN09.08.2013 14:20Ti edhe ma heret ke shkru per ket tem,un ide skom qysh shkojn kto gjona nmarrdhenie seksuale,veq nese ti ja ke prish asaj qikes ather duhesh me mar pergjegjesi,edhe me sa di un virgjiniteti humbetvetem prej marredhenieve norgan gjenital.Zoti tnimoft.
RE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN09.08.2013 21:35Per mendimin tim ajo ka qen e virgjer sepse ndodh qe padashje te t kaloj penisi ne vagin ....ky mendim me forcohet me shum kur thua qe vazhduam prap marrdheniet e gjaku vazhdoj perseri ...AJO KA QEN E VIRGJER E TI E KE ZHVIRGJERUAR DILI ZOT KSAJ PUNE TANI !
oltaRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN10.08.2013 01:17e para e punes eshte se nuk i kuptoj femrat si lidhemi e bejm seks me meshkuj pa e ndertuar besimin,ndonjeher them shyqyr zoti qe kam pas gjak e skam pas problem me virgjeri se qyky frajeri jem kryt si tondin e kaaa origjinal , un po tkuptoj shumm mir tyy, amo osht e pakapshme me shti gjak nvagin edhe pasha zotin mu i dashuri jem me gisht mka prish shum lehtkrejt ak dhimt kom pas mos me thon hiqq,kan dalllim femna prej femnes nje shoqe e imja 13 her kur ka bo seks i ka dal gjak puna osht ti duhesh mu gzu qe ki pa gjak ka femna qe skan gjak hiq,e ka tjera qe i qojn spital me ja hhup virgjerin, munohu bre me bisedu me too je kam mdhimesh shum se pe torturon veten pom mdhimet edhe ajo qika po ti nese sun i beson ma mir osht mu ndaa se ti spaske pik besimi nto,ishalla te ndihmon zottii se tek qe je ka ja bon ton kit tortur vetit pe dojshe e paske qef me kon me too
GoriRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN10.08.2013 02:31Nese nuk kane kalu mbi 2 jave, dergoje te ke mjeku ligjor, me kerkesen tende deh pqelimei ne saj ata mud ta verifikojne nese mbetjet e hiemnti jane ende aty, nese knae kalu mbi 2 jave athere mjeksia ligjore ketu nuk mund te bej asgje.
...RE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN10.08.2013 18:02Hmm.une kam dy mendime te atij qe shenoj para meje se ka mundesi ajo te ket mashtirm dhe te kete qen me cikel mujore dhe kur don me prish virgjin ndodh aty per aty ejo mbas pese mintua o.dhe mendimi tjer eshte ky qe ka shnuar se ka mujn me ndodh eq penisi mekalu ne vagin ne ato moment kur ka ardh kanqesi ose kur ekeni arrit ogazemen,,sepse ne aot momen skeni dite qka po boni...tjer skma ide.
anaRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN11.08.2013 14:51weeeeeeeeee qe sa je kaa ban ket pytje po leje bre posh zotin hala se ke zgjedh ket problem aaaaaaaaaaaa
nuk po ti zgjidhe vet e mendo mir qysh ka mujt me ndosh provo te kish mardhnje normal si krejt nnjerzt e jooo anale edhe e vren e qeshtu e zbulon te vetetenen edhe hyn lexoj se edhe ma heret e ke bo ket ytjesa te kan than qe qesht kan e virgjer boll te kan ndimu ndimoj edhe ti vetespak tash e largoj kto sene teliga prej mendjesh edhe e ja besoj asaj vajze ose jo ndaj rruet mos e le njerin ne ket gjendjema mir net vun 1 muj dy ose ni vjet e joooo gjith jetem me ket mosbesim tendin mjeri ajo ma kan paska pun
um fal se po shprena nashta ran po sdi qysh me ta mush menenn qe o kan e virgjer ajo nese si beson leje e mos e lendo ma shum
seedRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN12.08.2013 04:21Nrm qe ajo mundet mu kan e virgjer se ka femra. Qe e humbin virgjinitetit pa dhimbje edhe sidomos mashkulli mas paku munet mos me kuptu nqse AJO nuk ka dhimbje e nuk bertet gjat prishjes.
NDIHMMRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN13.08.2013 00:53paj dhimbje ti nuk mudesh em vrejt se soshte trupi yt a per bertitme po amo ndosha ka bertit me qellim qysh ka bertiti heren e par kur u prish aty nuk dihet amo qeky gjaku per her te dyt e per her te tret qeky pom ban me dyshu se un se kom pa sefte as gjakun as penisin kur dola prej banjos po e pash vetem gjakun amo sdi jo flm teper klm
NDIHMMRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN18.08.2013 01:25olta ashtu oshte e dashuroj akoma ama pa virgjinalitet sipas mendimit tim per nje djal si un nuk ipet perqeto mka informu nje i afert i jemi per ket faqe e u lidha me bo ket pytje amo pom vjen interesat prej qetynve ekspertave jo kto em dhan pergjigje neise flmm prej te gjithve amo oshte puna pak e komplikueshme se skom pa asgjo as penisin duke hyr ne vagin e as gjakun per her te par masanej po gjaku ka qen ne vagin kta skom diskutim ne vagin sma mer mendja qe mundet me shtij gjak ciklin mujor ska pas se mas 10 dite spo di se cfar gjaku ka qen i vertet i virgjinalitetit apo najsen tjeter mujoret i ka pas perfundu met 25 kurse kjo pun ka ndodh met 8 spo di neise flm per pergjigjet e juaja po nese ka naj ekspert qe e sheh ket pytje le te ma jep nje pergjgije sa ma shpejt
NDIHMMRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN18.08.2013 01:51po o shoq synt ball amo a pom kupton ti mu pak se un jam ko tu bo mardhonje prej permasit tu bo seks anal veq ku ka bertit e ku ka bertit un jam qu prej sajna shpejt e veta qka ki nuk folke hyna ne banjo nja 5 min dola ku kshyr me gjak ishte kon e perlyme qka me bo e pastrova apet e shtina e shtina penisin ne vagin tu bo mardhonje tash en vagin masi mtha mke prish dasht me vertetu halo ma mir kur e shtina penisin ne vagin mboni me gjak bile edhe mbulesen aty qe ke ne shtrar e boni begi nje reth me gjak u ngrita e pastrova apet edhe ato edhe veten apet ja bona veq penisi mu ba me gjak apet u pastrume dhe mo spat gjak un pe di qe gjak ka pas vagin amo tash po dyshoj mos mka bo najsen sa kesh une wc e qe po thu ti duhesh em dit a ka hy lehte a jo sefte tybe ne ditsha se un me qat shpejtesi qysh jam kon tu bo mardhoje prej permasit qashtu jam kon ajo pom thot ma ke shtij mbrenda me gjith shpejtesi masanej kur ja nisa ne vagin mja shtij sefte bertitke e sum lanke mja shtij amo mos ma aktru qkas ka ndit sodit dashta naj pergjgije sakt prej qatynve djemve apo vajzave qe e kan perjetu ket sen e jo qato qe se kan bo flm deri tash me pergjigjet e juaja.
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN22.08.2013 17:38I nderuar,  sipas sqarimit qe e pershkruani rastin dhe mbas paraqitjes se shenjave te gjakut deri me tre here ne te njejten dite mendoj se me  shume fakte se ne kete rast rralle se do te mund te keni ne ndonje rast tjeter.

Vrima a nale eshte shume afer  dhe me poshte prej vagines, dhe mbasi  ne vrimen anale me rende deperton penisi, eshte e munder qe te kete reshqit me poshte dhe te deperton ne vagine.

 Dr. Hatija
Vlerëso
kerkoj ndihmeRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN25.08.2013 22:22e shyqyr qe ma dhat nje pergjgije ju ekpertet ama disa pom thojne se veshtir humbet virgjinalitetit spo besojn disa kaq lehte disa po thojn oshte veshtir un pe kuptoj se jan afer vrimat ama najsen tjeter sjav mer merndja mos ka ber ndonje trikk flmm per pergjgijeeeeee
sarandaRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN26.08.2013 18:05po leje bre a u kan e virgjer a jo, qka ju ka met kjo virgjeria nkry , juve ma mir po ju vika me marr ni femer qe i ka ndrru 100 meshkuj e ka ba sex nvrimen anale , qata pe zashi t virgjer ju , harroni virgjerin o shqiptar kur tkalon ni koh t gjat me ni femer munesh me kuptu qfar personi esht , a esht e ndershme a jo ..se ka femen qe ka pas ni lidhje serioze e ka fjet me qat djal edhe i ka deshtu lidhja e tash tan jeten me fajsu a ..kjo nuk a nrregull per menimin tem ..
NDIHMMRE: MASHTRIM MBI VIRGJINALITETIN28.09.2013 11:14doktoresh dmth ju po me thoni qe ajo vajz ka qen e virgjer apo amo nuk po muj me kuptu kaq lehte mu prish ni femer nese vetem niher ka hy penisi ne vagin dhe a ka mundesi te jet kjo

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.