Kruarja e kokesKruarja e kokes03.06.2013 09:53Ju pershendes shume!Problemi im eshte ky para 8 muaj 9 kam pas dhimbje ne anen mbas gjuhes ashtu ne drejtim te nofulles gjate natens dhimbje shume te medhaja qe gjumi mka dal prej dhimbjes kjo mka ndodh 2 here mbrenda javes para 3 diteve naten prap e pata kete dhimbje,ne megjes kam qen shume mire por kto dite kur e kam kete dhimbje me sgjat disa dit sekresione nga hunda dhe goja dhe me duket qe krejt koken kam bllokim jo dhimbje tash e mora ma seriozisht sepse nuk pom duket ne regull tash kto dite me kruhet koka mbrapa edhe eshtrat e trupit nyjet i kam shume te lodhura dhimbje te durueshe.Ju kisha lute te me ndimoni qfar te beje jetoj ne nje vend ku nese ske dhimbje ne ate moment nuk te kontrollojn terminin e kam edhe nje muaj qfar po ndodh qfar te perdori sot mendoj me zi qep me huder me pak limon edhe me pi antibiotik natyral ndoshta me ndimon nese kom bakterie per bakterie po them se kam pas njeher por dhimbje jo vetem bakterie pak.Kalofshit mire shpresoj te mare pergjigjje
Dr. spec. Violeta Hyseni - Ekspert i nukjevet RE: Kruarja e kokes06.06.2013 15:39Pershendetje,

Sipas pershkrimit tuaj per keto shqetesime me dhimbje naten besoj qe e keni nga shtrengimi i nofullave gjate gjumit. Perveq kesaj ju keni edhe ankesa tjera te cilat pa analiza dhe ekzaminim fizikal nuk mund te jap keshilla dhe diagnoze. Prandaj ju pritni deri ne terminin e caktuar.

Dr.Violeta
Vlerëso
RE: Kruarja e kokes18.12.2013 23:08Pershendetje.ka koh qe kam kruarje te kokes dhe aq shum ka kruarje sa qe me ka siklet nuk e di pse kam menduar qe mos e kam nga ngjyrat e folkeve ose nga diqka ne ushqim qe me ndikon. Nuk e di ju kisha lut te me keshilloni se qfar te bej .faleminderit per mirkuptim

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.