Mondanuk je vetem 18.04.2011 14:08Pershendetje! Jam nje vajze 18-vjece, para 8 muajsh kam kryer mardhenje per her te par, dhe kam pasur gjakderdhje, edhe sot e ksaj dite pothuajse cdo her qe kryej mardhenje kam gjakderdhje, dhe pak dhimbje. Desha te di pse ndodh kjo gje? Pres pergjigjen tende,ju faleminderit!
artaRE: nuk je vetem 05.05.2011 13:33pershendetje nuk je vet , po a kryn mardhanje shpeshta edhe prap kie gjakderdhje apo kryn mardhanje rrall her.?? mu me ka ba vaki 20 vjeqe jam kan kur kam ba mardhanje per her te par eh toni bajsha rrall ni her nmujtt eh me ndodhke qashtu.
nuk je vetem RE: nuk je vetem 05.05.2011 13:55Une ju preferoj nje egzaminim gjinekologjik per te eliminuar problemet me qafen e mitres.Dr Premtimi
RE: nuk je vetem 13.09.2013 14:44jam tina nga vitija e kam ni problem me burrin e kemi ni djal 5 muj po kam problem shum me burr skuptomi mes veti sen shum rrokmi e shami se qa uba sedi kan her kthemi 2 e shumher me shkon medja munda po a pet kthena a po boj mir a keq sedi edhe me kan sun e shpre ket problem ju lutem ni kshill e mir pres
nafeRE: nuk je vetem 18.10.2013 21:43kam ni pytje per psikologun jam 32 vjeqare po harroj shum edhe sikur smundem mu koncentrue nganiher e kom ni send para syve e nuk e shoh edhe frigohem prej gjdo pune sikur smuj me ba soj e aft qashtu i thom vetes thjesht frig kam pej gjdo pune
Arta RE: nuk je vetem 25.02.2014 14:18pershendetje Jam nje vajze 19-vjece, edhe nuk muj me kuptu as veten pse?
po mendoj gjithmon Negativ per veten time se une po menoj se kam bo mardhenje me dikon !Amo jo kurr nuk kam pas mardhanje me Ndonje djal amo mu ka shpreh qiky mendimm shumm i keq ju lutem ma sqaroni falminderit per mirkuptim
LindaRE: nuk je vetem 26.04.2014 01:39Pershendetje jam Linda dashta te keshillihem tek ju te nderuar . Kam qenė ne nje lidhje me nje djal por jemi nda per shkak te tij kunse ka pas probleme me letra jasht shtetit,mirpo mbas nje viti me ka kerkuar prap me ka then se i ka ndreq letrat por kur flasim i them se a me do ende me thot qe nuk edi kam shum ndjenjat e perzmie nuk edi qa po ndjej. Nuk edi qfar te bej a ti jap edhe nje rast ai me thot duro edhe naj dit se ka me ardh nje dite e mire.faleminderit e pres pergjigjjen tuaj te nderuar.
28 javeRE: nuk je vetem 24.07.2014 14:53Kam nje pyetje, a mbijeton femija ne javen e 28 te shtatezanise? Flm
abi RE: nuk je vetem 09.08.2014 10:05kua osht mosha ideale per seks

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.