NDIHMMvirgjinaliteti11.07.2013 16:49Dashta me ju tregu dicka ne lidhje me te dashuren edhe pse sefte po hapna ne ksi teme me ju i nderuara eksperte.Para 4 muaji kam qen me te dashuren ne hotel kam qen sdisaher po gjithmon kam ber seks ornal ku paprimtas nje dit kur kam qen ne hotel duke ber seks ornal ajo ne nje mometn bertiti u qova i thash qka ke moj nuk folke sen e un shkova banjo nja 5 min qeshtu kur dola ku e pash em gjak e pyta qka ke qka u bo me tha mke prish i thahs s ndodhi me tha penisi te ka dal prej atyhit e direkt ne vargin e per ker arsye kam bertit nuk i besova e shtina ne banjo e pastrova mir kur e shtriva ne shtrat e vendosa penisin ne varginen e saj gjat aktit seksual 5 min qeshtu kur u ngriva krejt gjak edhe qarshafi ishte ber me gjak edhe veten e kisha ber perseri e shtina ne banjo e pastrova perseri bera seks me te ne vargin vetem penisi ishte me ber me gjak e un dasht anje pergjigje sa do qe te jet se nuk po di se qka me bo sdi a e kom prish un apo dikush tjeter un po dyshoj vetem gjakun mos e ka shtij mbrenda ne vargin amo kom pyt shum persona edhe ate gjinis femrore krejt mka than ska mundesi gjaku me shtij mbrenda ne vargin e keshtu qe dashta prej teje doktor apo doktoresh nje pergjigje sa me te sakt faliminderit per ndihmen tuaj.
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: virgjinaliteti12.07.2013 11:43I nderuar,

gjithcka eshte e mundur, ju duhet me mire ta njihni partneren tuaj dhe mundesite qe ajo te ben ndonje trik.

Dr. Hatija 
Vlerëso
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti12.07.2013 16:37per ket arsye qe se njoh po ta boj ket pytje se me njoft nuk tkisha than hiq po vetem dashta me dit gjaku a mundet me hy ne vargin mbrenda qekaq
DrilonaRE: virgjinaliteti12.07.2013 23:05Pershendetje me falni qe po nderhyj por shum u stresova kur e lexova ket ngjarje !! Ti djal i mir e ka prish qiken pi kuhit e mur ajo gjith at gjak qe mi dal prej vagines tkisha kshillu mos e lendo at me mos besimin tend sepse femrat ne ket rast lendohen shum ti po thu 2 her e pastrova nese tkish shti ajo gjak mrena si kish mujt mi dal apet ti kur e ki mar hotel e ki bo seks anal u ka dasht me kshyr a e njeh si jeni ju meshkujt vetem te knaqni veten dhe ta lendoni femren ajo te do ty jam e bindur sepse po te mos te kishte dashur ajo nuk do te rrezikonte tvinte me ty n hotel. Shko kerkoj falje nese e ki ofendu nuk osht e vertet qe ka mujt me shti gjak ajo mrena me pas gjith at gjakderdhje me dhimset shum ajo femer e shkret qe paska ber mardhenie me nje njeri qe nuk i beson ti nje sen duhesh me mendu nese ajo kishte shtir gjak mrena nuk tkishte len ta fusje penisin prap po e shkreta ka dasht me ta vertetu te lutem shkooo meniher kerkoj falje nese nuk e do tregoj po mos e lendo me mos besim se femra me vite e ruan virgjinitetit per mashkullin qe e do por ajo ta FAli TY!!
tinaRE: virgjinaliteti15.07.2013 03:29nuk osht e mundur me fut gjak mbrenda ne vagin ..
kekroj ndiihm RE: virgjinaliteti15.07.2013 20:32drilona qe po thu qysh ka mujt mi dal per her te dyt gjak paj kur e ka shtij sefte gjakin ka nejt gjaku mbrenda nuk eshte derdh kretj gjaku un se une nuk jam nej djal qe lendoj ferma po vetem po du em dit sakt a e kom prish une a jo a mundet ju vajzat me mashtru ni mashkull me futjen e gjakut mbrenda a pom kupton edeh sa vjeqare je dhe a je e martuar
jetaRE: virgjinaliteti15.07.2013 22:27qysh bre paha shti gjak ne vagin ?
e qysh ka hec ajo deri ne hotel qysh ia paha njet ajo boj a gjak qka po meneno ti djali i mir qe o kan ai ne vagin qysh paha mujt me shti diqka e ajo ske qant me nzan qka dush po lej kto fjal o djal
por te lutem behu me i arsyshem edhe nese si ke besu pse ja ke nis ktynev punve ... gjaja me e ran ne ket bot esht mos besu i dashuri kur skisha dasht te jem ne vendin e asaj vajze e jo vetem une por asni vjaz tjeter mos perjetof ket gje
shko perqafoje edhe duje se pot dojka se mu te mas kish bo i dashuri jem keshtu kurr njet sja kisha fal
te uroj suksese edhe mendime me te arsyshme
DrilonaRE: virgjinaliteti16.07.2013 13:06Nuk ka shanc me mashtru ne kete menyr femra mashkullin edhe po te donte ta bente nje gje te till prap gjaku nuk mundet te futet ne vagin. Un jam e fejuar nuk jam e martuar jam 21 vjeq por ne si qdo femer e dim kit gje qe femra vetem mund te kepet por edhe nese kepet ajo nuk qet gjak ! E ti duhesh te jesh i kenaqur qe ajo ty ta dha virgjerin te lutem besoj nuk mund te hyj gjaku mbrenda !!!
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti16.07.2013 20:11jeta jo ashtu qsyh po mendon ti qyshi ka nejten gjaku deri en hotel por prej momentit kur kam qen ne banjo nja 5-10min po tham mos ka shtij gjakun ne vargin se pasi e pash gjakun un ekom pastru por perseri kur ja kom fut penisin ne vargin ka pas gjakderdhe dyshimi jem oshte vetem atyh mos ka fut gjak mbrenda gjak kohes ne wc a pom kupton
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti16.07.2013 20:15drilona pot kuptoj shum mir ti po thu ska mundesi gjaku me shtij asnje femer ne vargin po siq e din ket rastin tem vetem per ket arsye kom dyshu se mu pas kan veq niher mi aps qiten gjak e masanej jo edhe un kisha emndu se veq u perly qaty pak edhe ahjt po mu pom ban marak qekjo kur per her te dyt e tret ka pas gjak qeto po neise flm shum per pergjigjen amo siq po e sheh edhe vet pergjgijen e nje doktoreshe po thot gjithcka oshte e mundur lecvoje pak ma lart dmth qe mundet me bo edhe ket sen
taraRE: virgjinaliteti17.07.2013 10:10Pershendetje i nderuar,
pike se pari shume tu kisha lut mos u kap pas fjaleve te doktoreshes, sepse nuk eshte me se pari etika e punes se doktoreshes me te tregu informata te tilla, sepse ajo qysh ti e ke formulu pyetjen eshte nga me te paqartat dhe nga me ofendueset qe mundet ti behet dikujt, e aq me pak nje eksperti qe punon me shume seriozitet. NESE vec nuk e ke kuptu se qka ka dasht me thane doktoresha me keto fjale, atehere po te tregoj une: dmth, qe nese ti si beson te dashures tane, e paragjykon me keso lloj mendime, atehere pse doktoresha me te marre ty seriozisht edhe me te kthy ndonje pergjigje tjeter, kur elementi thelbesore me vazhdu nje lidhje, eshte besimi, siniqeriteti edhe nje dashuni e pakushtezume. Perderi sa aktin seksual qe nje femen e ben me mashkullin qe e don aq shume, te kthehet me nje akt tmerri si ky qysh ti pe pershkruan, ishalla kurre ne jete askush nuk e provon. ESHTE mese e kote me mendu qe nje femen mundet me shti dicka ne vagine per me lan pershtypje qe eshte virgjine, asnje mjet asgje nuk mundet me qendru ne vagine edhe ne te njejten kohe me pas mardhanje se eshte e parezistueshme, jemi tu fol per organ seksual nuk jemi tu fol per diqka TEPER TE MADHE e qe zen qka dush me shti aty. Tu kisha lut shume nese veq pak i beson asaj femne mos e lendo ma shume, besoj, hyn lexo per virgjinitetin ki plot e plot artikuj edhe e kupton se qka realisht eshte virgjiniteti edhe si mundet mu prish. Nuk jane krejt llojet e himenave te njejt, dikush nuk ka HIQ gjakderdhje, dikush mundet me pas shume gjakderdhje se anatomia e himenit eshte e ndertume e tille. Gjitha te mirat
tinaRE: virgjinaliteti17.07.2013 12:32pom mvjen keq shum kur pi shoh kto komente far mentaliteti zot runa , kqyr mos e ka shti ni arush brendaa, tara ta paska spiegu shumm mir me kon si ajo femen ma shum se dy min sttkisha duru, lexoni more pak mjer ato femra qe e kan himenin elastik mos vett nccnncncnc :))))), nuk kqyrim vlla mu knnaqq me kqyr jeten po tu menu sene tkota me dal pak gjak pse pak me dal shum pse shum shtir mi kuptu jon bo meshkujt ma tmeqem se gjinekologat
DrilonaRE: virgjinaliteti17.07.2013 15:33O ti djal qe edhe kjo tara shum mir ta paska spjegu po ti nuk po mirshe vesh prap at kryt e tond e paske qka po shkrun pra me lyp kshill kur spi lexon me kujdes keshillat qe ti kena shkru kjo eshte hera e 3 qe pot shkruj nuk osht qe ti mu je tu mu dhimt po arsye osht ajo femra e shkret qe esht e lenduar dheq vetem ti mund ti ndihmosh dhe shkoooo mo kerkoj falje e mos rri ne net badija a tu kshyr ala mos um ka rrejt ajo seka femra qe 1 muj qesin gjak e kjo pse 3 her kuka bo e madhe te ti ncnc tlutna shko kerkoj falje ma shpejt e ishalla pot kfill zoti e nuk hin ma shum gjynah me at vajz !!
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti18.07.2013 14:27un po ju kuptoj shum mir amo vetem problemi jem oshte se sefte nuk e kom pa gjakun tu dal prej vargines dhe nuk e kom pa penisin duke ja shtij mbrenda ne vargin qeto dy sene qe si kom pa me synt e mi pom shtij me dyshu po per her te dyt masi e kom pastru po amo qysh thojn koha e mir shihet ne mengjes e un sefte se kom pa as se kom ba per her te dyt po e une spo di edhe ne qka me dyshu perveq se mos ka shtij gjak mbrenda se gjaku ishte kon mbrenda qato e dij se per her te dyt kur ja kom ba ka dal gjaku perseri e qeky sohte dyshimi jem qe se kom pa gjakun sefte tu dal prej vargines edhe penisin sjam kon me vedije tja shti sefte edhe kjo femra jeme ka pas te dashur ma heret para 3 viteve kur ishte vetem 16 vjeqe e kam arsye pse dyshoj se ka pas nje kadidat per mja bo ket pun edhe mu qysh me ndodhi qeshtu pa e pa hiq sefte sdi flm per eprgjigjeje t e juaja ju faliminderit shum nga zemra amo kisha dasht edhe qet sen qe ju tregova me diskutu s ebashku qka jav mer emndja se qeto sja ko tregu
taraRE: virgjinaliteti18.07.2013 15:48se pari, nuk thuhet VARGIN po Vagine, edhe pike se dyti, akti seksual behet per kenaqesi dhe jo per te rishiku detaje me detaje,, ti nese nuk i ke besu te dashures tane, pse e ke ftu me ba mardhanje seksuale? qysh per asnje moment te vetem nuk po kujdesesh per ndjenjat e saj se qysh mundet mu ndi ajo per ton ket dyshim tandin? vertet eshte e kote me shpenzu energji ma shume per kete qashtje. Ti djal i mire, kur dojsh me vazhdu jeten me dikon nuk ka rendesi a ka pas frajer kjo e dashura jote a qka ka pas ne te kalumen e saj, nje fjale e urte popullore thote mos u merr me qumshtin e derdhur, ndaj po deshe nje jete afer saj, qendroji afer dhe luftoni qe lidhja juaj te triumfoj. Por, nese ti nuk i beson kesaj vajze as per elementin e fundit qe ti ish dasht me dyshu ndaj saj, mos e torturo ma tutje, se ka meshkuj te tjer qe mujn me dasht e mujn me ba mu ndi mire e ma mire e ma mire, qaq mire sa ajo nje dite me harru kete skene tmerri qe ti ja paske ofru para syve. PO e ceki dhe njehre, akti seksual behet me dashurin ma tmadhe qe munden me ndje dy persona per njanin tjetrin, qoft nese ajo eshte e virgjer qoft nese nuk eshte(keto gjana duhen mu sqaru me mirekuptim para se me ndodh akti) ne momentin qe ndodh duhet me pas lumturi e dashuri ne mes, e jo tu e analizu cdo detaj aty. FUNDJA eshte jeta yte dhe kjo eshte forma yte e te menduarit dhe aty aspak nuk perzihem, por e drejta jote si njeri perfundon aty ku i cenon te drejten dikujt tjeter, qoft ne aspekt fizik ose qoft ne aspekt moral. NDAJ ma e pakta qe mundem me ta than, eshte ke kujdes menyren qysh po sjellesh me ni femen, se ajo nuk eshte objekt seksual, eshte NJERI.
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti18.07.2013 18:39tara ngom un nuk jam nje njeri qysh po mendon ti un vetem kerkoj ndihm se per mu oshte femra e par qe e kam e qe po thu ti pse e ke qu hotel masi si ke besu ne at koh i kom besu por me kalimin e kohes kan ndodh do sene qe ajo vet ma ka humb besimin qe ta kem ndaj saj edhe qysh fillim e kom pyt per virgjinalitet.Un si njeri vetem dashta nje ndihme prej gjithkujt qe mundet mem ndihmu se un spo di se qka tboj me at vajz se edhe un nese isha kon naj djali un hiq skisha vazhdu me ksi lloj ndihmesa po dyshimi jem oshte qe un as qe e kom pa penisin duke e shtyr ne vagine e as se kom pa gjakun sefte per her te dyt i kom pa te dyjat amo per her te par jo e keshtu qe dyshimi jem oshte vetem nese ka shtij gjak apo sdi qka spo di vallai ne qka me dyshu qe mka bo gjak kohes kur kam qen ne wc se nuk me paske kuptu bash mir nese mundesh mem ndihmu per ket qeshtje un skom pa asgje ku me dit un qe penisi ka dal gjak aktit seksual ornal e ka hy ne vagine un se di se kom pa ajo me thot mu qashtu amo ajo e din qe ajo e ka humb besimin ndaj meje krejt edhe e pranon qe oshte vet fajtore po ok so em rendesi kjo un e kisha pranu vetem ta kisha ditur qe me te vertet un ja kom mar virgjinalitetin kaq flm per keto pergjgije
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti18.07.2013 18:54Un mardhonje nuk kam pas kur e as femer skam pas kisha dasht prej teje Tara me lexu edhe niher pershkrimin tem sefte qka kom shkrujten edeh qet te fundit edhe te ma japesh nje pergjgije perfundimtare se ne baz fjales tende do tjem bashk me at vajz amo kisha dasht me tu lut vetem realitetin me shiku a un ja kom humb virgjinalitetin apo dikush tjeter flm shum per kto eprgjgije mke lehtesu teper kisha dasht edhe ne qeto dy pytjet e mija me mu pergjgij perfudnimisht flm shum edhe kisha dasht me dit a je e martuar sa vjeqe jeni qao
taraRE: virgjinaliteti19.07.2013 11:14Nuk eshte patjeter te jesh e martuar apo te kesh shume vjet per tditur ca gjana qe paraprakisht te gjithe duhet te ken njohuri. Nuk ka rendesi a ke pas a nuk ke pas kontakt seksual tjeter perpara kesaj femne, kjo ka pak rendesi. qka mund te besh ti jane dy gjana, e para, ulu dhe bisedo seriozisht me te dashuren tane edhe sqaroni gjithcka, fundja tregoja dyshimet qe ke pas edhe largoni keto mosmarreveshje. E dyta, jepi fund kesaj lidhje, nuk mund te qendrosh me dike qe nuk i beson sado e madhe qe mund te jete dashuria qe mund te ndjesh ndaj saj, sepse ndonjhere duke dashur shume lendojm dhe me shume se duam qe gjanat ti shohim ne skajin e perfeksionit. Ne baze pershkrimit tuaj, ajo ka humbur VIRGJERIN me ju, eshte e pamundur sasi te tilla te gjakut te futen brenda ne VAGINE nuk ka kurfar kuptimi logjik ndaj largoji keto mendime nga koka se vetem i shkakton vetes me shume probleme. Nese vertet e doni njeri tjetrin shume dhe e vetmja pengese eshte kjo qeshtja qe ke pershkru per virgjerine, tu kisha lut largoji keto mendime dhe vazhdojeni jeten, dashuroje me shume dhe beje qe akti juaj tjeter seksual te jete pre e dashuris dhe jo provave te mundshme qe mund te besh. KJO VLEN PER KETE, nese keni probleme te tjera qe nuk i ke pershkru ktu, ajo eshte dicka tjeter. SHTRIJ KEMBET SA TE MBRRIN JORGANI eshte nje fjale tjeter popullore, qe nese vetem pak e analizon e kupton domosdo se qka dmth, analizoj gjanat nese e she qe mundesh me ju dal ne kryje me ju dal Zot vazhdo tutje e nese JO, vazhdojeni jeten secili ne drejtim te vetin.
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti19.07.2013 20:33jo problem tjeter me to skom perveq virgjinalitetit edhe1 un spo di se ne qka me dyshu nto se qka ka mujt em bo gjat kohes qe kam qen en wc mendova vetem qeto mos ka shtij mbrenda spo di as une se qka me mendue spo di po neise nese ta mer emndja ty se a ka mujten em bo dicka ajo najsen tjeter pervceqe qetij mendimit tim 2qka ta mer mendja ty a ka mundesi qe ajo te prishet ne ket form duke ber seks anal e me hy ne vargin qa ta mer mendja ty a mundet te hyj penisi ne at form qysh ma ka pershkrue dashura kishe ka dal e ka hy ne vaginne a ka mudesi qeto dy pytje qe ti bona me ma dhon ni pergjigje dije se pytja e fudit e jem osht edhe kisha dasht me dit sa vjeqare je a je e martuar se kam nevoj pre njerz me prevoj tu kisha lut edhe qeto dy pytje me mu pergjigj flm shummmmmmmmmmmmmmmmmmm tara
MmmmmmRE: virgjinaliteti19.07.2013 22:41Ne baze te pershkrimit qe e ben ti djal ajo e dashura jote te ka ba trik, nese ty
Nuk te kujtohet se e ke futur penisin ne vagin ka erdh aj gjak, pastaj virgjeria nuk humbet edhe leht sepse femra ndin dhimt shum dhe te disa femra ka gjak me shum te disa jo edhe nese nje femer ka gjakderrdhje gjate humbjes se virgjeris edhe ty te behet penisi me gjak.
taraRE: virgjinaliteti22.07.2013 12:21 Virgjiniteti prishet vetem me kontakt seksual nepermjet vagines, ne komentin e juj te parin ju e keni cek se keni pas edhe kontakt te till seksual nepermjet vagines prandaj egziston mundesia mu prish virgjeria.
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti23.07.2013 19:27po tara ne kontaktin e dyt pasi e pash gjakun e pastrova ja futa penisin ne vagine po ka pas gjakderdhe dhe per se 3 ashtu po me pak gjakderdhje un edi se gjaku ka qen ne vagin amo vetem po dyshoj mos ka shtij najsne mbrenda
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti23.07.2013 19:30ti hmmm un nuk e kom pa penisin qe ja kom shtij ne vagin se duke ber seks anal ka hy ne vagin e pastaj jom ngrit pasi ajo beriti shkova ne banjo kur erdha e pash gjakun e pastrova e pastaj kur ja kom fut penisin ne vagin mu ka ber penisi me gjak qysh po thu ti edhe per her te tret mu ka bo e mo nuk pati gjakderdhje edhe un mendoj qysh ka mujten em dal penisi prej asaj vrime e me hy drejten e ne vagine po ndoshta ka mundesi se ne at moment ka beritit e dashura e une agjami shkova en banjo neise qoa

kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti23.07.2013 19:33po kam pas kontakt seksual ne vagine pasi qe e pash gjakun e per her te dyt sefte kur e kom pa em synt e mi ka pas gjakderdhe edhe per se treti mo jo qateher po amo sefte jo sefte qka di vetem bertitmen e sajna sen tjeter edhe shkova ne banjo
kerkoj ndihmeRE: virgjinaliteti28.07.2013 20:20e kom pa penisin me gjak pas aktit te dyt dhe te tret ama sefte se kom pa se jam ngrit shum shpejt pasi e dashura beriti edhe ne at moment kam shku ne banjo a pom kupton ti hmmmmmmm
RE: virgjinaliteti10.08.2013 17:11o djal sa i ngatrruar qe ihe po ku ja ki shti a ka pertit per her te pare aka pas gjak vergjeria kur prishet bohesh edhe ti me gjak e saj perket ku e ki shti ti duhesh me dit vete se syt nuk i ki pas ne qafe po ne ball edhe plus asajna fera virgjereshe pati apo nuk pati gjak virgjeria o njesoj se hyn pak ma ndryshe penisi jo aq kollaj po ti duhesh met ardh mbarre qa po shkrun niher e kom shti p ........ tani ja kom bo per 2 her tani 3 mu nuk pom doket ne rregull kjo pun dhe menoj ulu dhe fol me to askush nuk te detyron me ,mar e me qu shpi dikon qes e don e ki bo apo jo po mu pom vjen keq qe pot shkruj e pot kretikoj po ndoshta 13 vjet si ki askush ma mir se ju dy se din qa kini bo ti duhesh me dit ku e ki shti ajo duhet met tregu te vertetn a ka qen apo jo dhe lej fal e shtina e heka .
lolaRE: virgjinaliteti17.02.2014 11:23o dja esht e vertet kurte prishet vergjinitete si ndosh te une 3 dit kam pas gjak derdhje edhe shkon nje vit deri permisohet smunet meka trik po tash ngjo femen munet me ka ndryshe dikush smirret vesh dikush ka shum gjakderdhje dikush pak atu nvaret prej femrav .ama per mendimin tem ajo esht virgjine se mue keshtu mekan ndodh ju pershendes
ritimiRE: virgjinaliteti13.09.2014 13:43ka mujt mu kon tkuqen

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.