eliimastrubimi tek femrat25.02.2011 10:36nese nje femer mastrubon po nuk fut ne vagin asgje..vetem stimulon muskujt ose ferkon vaginen me nje top te but ose fut tre pal qorape ne nje a eshte e mundur te humb virgjinitetin...me rrespekt eli
DoktoriRE: mastrubimi tek femrat28.02.2011 10:32 Masturbimi ėshtė njė aktivitet i shėndetshėm dhe i rekomandueshėm. Masturbimi bėhet duke futur gishtat ose objekte tė tjera nė vaginė, ose vetėm duke pėrkėdhelur klitorin. Nuk ka rėndėsi ēfarė bėn, rėndėsi ka qė me masturbimin tė arrihet orgasma dhe tė zbatohen rregullat e higjenės kur masturbon. Seksi nė telefon ėshtė shumė i pėrhapur dhe shumė ēifte qė jetojnė larg kėtė e pėrdorin. E keqja e tij ėshtė se harxhon shumė para, kur ekzagjerohet.Nė qoftė se ke futur gishtat nė vaginė, ka shumė mundėsi qė ta kesh shkatėrruar himenin. Por po qe se himeni yt ėshtė shumė elastik edhe mund tė mos jetė dėmtuar. Duhet tė dish se himeni nuk shkatėrohet vetėm nga marrėdhėnia seksuale. Ai shkatėrohet kur vendos njė tampon pėr menstruacionet, kur bėn sparkatėn, kur hypėn nė kalė ose nė pemė, pra ka shume arsye pse hymeni shkatėrohet. Nė qoftė se himeni ėshtė shkatėruar nga gishtat, unė them se ti je psikoemocionalisht njė vajzė e virgjėr. Kjo ka rėndėsi ta ndjesh veten tė virgjėr. Virgjėria teknike nuk ka shumė rėndėsi, kur siē tė thashė, himeni shkatėrohet pėr arsye tė ndryshme dhe nga ana tjetėr kur gra qė kanė bėrė jetė seksuale tė rregullt, mund ta kenė himenin tė paprekur, nga qė ai ėshtė shumė elastik.Konkretisht, e ke shkatėruar ose jo himenin tėnd me gishta? Kėtė do ta thotė doktori qė do tė tė vizitojė. Unė tė them mos u shqetėso.Tė uroj shėndet e fat.Doktori.
Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: mastrubimi tek femrat01.03.2011 10:20Masturbimi me prekje apo ferkim si thuani ju,i organeve gjenitale te jashtme por pa depertim ne mbrendi te vagines nuk humb virgjinitetin.Dr PremtimiVlerëso
Dr.RominaRE: mastrubimi tek femrat27.10.2011 14:30A eshte e demshe te manstrubohesh ne kete moshe ,,,,dhe a eshte e demshme ne qofte se  une e bej kete por nuk fus gje ne vaginen time ,,a jund te shkaktohet ndonje semundje,,ju lutem me ktheni pergjigje shpejt se me duhet patjeter,,ME RESPEKST DR ROMINA
mafusinRE: mastrubimi tek femrat02.06.2012 17:49shoh video seksi dhe me ndezin keq fare per sex te shpejte cfare te bej qe te ngelem e virgjer por edhe te shuaj epshin
erzRE: mastrubimi tek femrat15.08.2012 21:44dr premtim nese esht ashtu siq thua ti ateher pse nga vagina del nje lloj lengu ose mestruacione te bardha a mund te jet kjo ndonje shenh negative..me respekt era
RE: mastrubimi tek femrat04.09.2012 23:53Pershendetje doktor, jam lili prej dy muajsh jam ndar nga i dashuri ,kam sh deshire seksuale masturbohem nga jashte por prap nuk me iken kjo deshire ju cfare me sugjeroni?Faleminderit.
cuniRE: mastrubimi tek femrat21.11.2012 14:30ckemi doja te dija pse nuk me del sperma kur i bie me dor
Dr. Ilir Miftari - Ekspert i nukjevet RE: mastrubimi tek femrat30.11.2012 10:19 Pershendetje, ju duhet te beni  nje kontroll dhe fotografim per te pare mosjane te mbyllura rruget spermatike.

Dr.Iliri 
Vlerëso
e vetmuaraRE: mastrubimi tek femrat02.03.2013 16:09shpesh kam deshire dhe mastrubohem me jastek pa fus gje brenda dua te di a jam e virgjer
vipiRE: mastrubimi tek femrat23.06.2013 23:21a esht i demshem mastrubimi apo jo??
1 vajzzRE: mastrubimi tek femrat29.06.2013 17:21a mundesh mem treguu nese i dashuri te prek me gisht te bon mastrubim mbas 1 ore ke pak gjakderdhjee po nuk kam dhimt vetem djegsim .... a jam e virgjer...
durimiRE: mastrubimi tek femrat13.08.2013 20:31ate ben keq mastrubimi
ariolaRE: mastrubimi tek femrat16.08.2013 07:25Pershendetje ju lutem me ndihmoni,un gjat kohes se vajzeris kom mastrubu nga jasht pa fut asgje ne vagin, mirpo problemi qendron se pasi jom martu un nuk ndjej knaqesi kur kom kontakt intim me burr nuk e arrij asniher at knaqesin e duhur dhe detxrohem prap te mastruboj ju lutem pse me ndodh kjo a duhet ta bej ndonje kontroll qe te kem knaqesin me burrin tim e jo te detyrohem te mastruboj ju lutem me keshilloni
RinaRE: mastrubimi tek femrat06.12.2013 15:35Pershendetje, une jam nje vajze ne vit te pare gjimnaz,para nje viti kur po manstruboja fut nje objekt ne form penisi ne vagine por qe ishte e holle, kjo nuk ishte hera e pare per mua po qe me doli pak fare gjak, dua te di ne jam e virgjer apo jo? Dhe dicka, mastrubohem rregullisht, gje e mire apo e keqe?? Flm, res :)
leartiRE: mastrubimi tek femrat07.02.2014 09:41kam ber seks, jam vetem 16 vjeqar, dhe jam derdhur ne vagin, tani e dashura po behet merak, qfar mund ti ndodh ?
Ske pse e dinRE: mastrubimi tek femrat03.03.2014 17:32Ka gje nese mastrubohesh me lapsa ne vagine?? Ka ndonje semundje?
virgjeriaRE: mastrubimi tek femrat06.04.2014 00:35jam njė femer 16vjet . Qdo dit mastroboj . Kam ndegjuar qe ne fejen islame eshte haram mastrubimi un po thujse qdo dit pe boj se po kam nevoj po ndjej knaqesi. Un nuk di qka me bo . hiq.
diniRE: mastrubimi tek femrat29.04.2014 05:28Pershendetje doktor kom qen i martuar por jom nda qe dy muj kom ni djal 1 muj.nje dit u ketheva prej pune gruja ish pastru pushova pak dhe hyra te pastrohem edhe une ne kabine e dushit gjeta sperm nuk e di nga erdh ajo sperm prej ati momenti me kapen dyshimet tek gruja dhe u ndava dashta me dit a bera ndonje gabim qe u ndava ajo te lutem me trego per ket pun ma shum
el masturbatorRE: mastrubimi tek femrat19.05.2014 01:20Pershendetje.masturbohem rregullisht 6 here ne dite(2 here per vakt).keto vitet e fund it ka filluar the me dhembe shume penisi.herein e fundit gjate aktit the masturbimit me dolingjak
laliRE: mastrubimi tek femrat30.07.2014 20:27 Desha te di Mastrubimi eshte i demshem apo jo
tinaRE: mastrubimi tek femrat11.08.2014 05:33Pershenderje zoteri doktor jam nje vajz 16 vjeqare dha masurbohen qe 2 vjet radhazi kishe vetem kruarje mas masurbimit por tani mas masurbimit del nje leng i bardh..shqetsohem shum per kete ? edhe pse asnjeher skam futur asgje ne vaginen time 😞
BukuroshjaRE: mastrubimi tek femrat13.08.2014 16:10Une jam 17 vjec qe nje muj qe masturbohem pa futur asgje ne vagin thjesht duke i hipur nje jasteku e shuaj epshin a eshte e demshme kjo dhe a mundet te mos jem e virgjer tani?
RE: mastrubimi tek femrat24.09.2014 14:17Jam androkliu nga Tirana .Kryej seks me bashkeshorten , por ka raste qe nuk arrij ne orgazem megjithese e filloj me qejf seksin .Pa arritur ne orgazme me ulet penisi . ngelem i ofenduar tek gruaja . mbas nje kohe 10_ 15 min mundohem te kryej seks me veshtiresi , per te mos qene i turperuar .
Ju lutem zoti doktor me sqaroni brenda mundesive pse shpesh deshtoj per arritje ne orgazme , ? Jam ne merak ndaj pres pergjigjen tuaj per shqetesimin
Respekte prej meje . MOSHA IME 65 VJEC .

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.