inavonimi menstruacioneve09.04.2013 22:10Ne ju rekomandojmė qė ju tė pėrfshini informatat e mėtutjeshme nė pyetjen tuaj:

ėshtė duke me shqetėsuar vonesa e
Periodave,linda djalin ne nentor dhe peiodat e para me erdhen ne shkurt tani po ben gati 2 muaj dhe spo me vin,kam ber test dhe del negativ.ju lutem mund te me thoni pse?jam shum ne merak se cfar po me ndodh se kuptoj...
Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: vonimi menstruacioneve18.04.2013 17:53Nese jeni ne gjidhenje mundesia te mos keni cikel eshte e madhe.

Dr Premtimi
Vlerëso

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.