rubipyetje e re05.04.2013 07:44jam 162 e gjat dhe peshoj 62 kg a kam pesh normale km kam 6 vjet me te njejtn pesh ju lutem me ktheni pergjigje,,
MD. Mrsc. Ph.D. Ilir Begolli - Ekspert i nukjevet RE: pyetje e re08.04.2013 13:01E nderuara Rubi,

Peshėn tėnde nė raport me gjatėsinė dhe moshėn e kanė afėr 60% e bashkėmoshatareve. Ajo qė nuk keni shtuar apo humbur peshė tregon pėr atė se jeni tė disiplinuar nė ushqim, pushim, aktivitete fizike dhe sigurisht se shumė shoqe tua ta kanė zili pėr kėtė! Pasi nuk ke shqetėsime tjera shpresoj se nuk ke pėr ēfarė tė brengosėsh.
 
Vlerëso
emaRE: pyetje e re14.06.2013 10:46ju lutem tregoni qka duhet ha apo pi qe te vin mestracionet

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.