KenaTradhetia04.01.2011 01:02

 Pse tradhtia eshte emocionale hahahah kjo pytje vlen shum ok

Florim Gallopeni - Ekspert i nukjevet RE: Tradhetia06.01.2011 10:20Pershendetje KenaTradhtia nėse kuptohet drejtė, kuptimin mė tė madhė dhe ndikimin mė tė madhė e ka kur ajo ėshtė emocionale, tanimė tradhtia emocionale ėshtė shumė mė tepėr brengė dhe arsye qė qonė nė njė tradhėti tė themi tradhėti nė vepėr. Tradhtia emocionale nėnkupton tė menuarit , tė ndjerit , pėr dikė tjetėr, kėnaqėsia qė tė ofron dhe rikujtimi I situatave tė tilla etj, tradhita emocionale dėmton lidhjen si nė dashuri dhe nė martesė ngase energjia e cila do duhej tė shpenzohet nė lidhje ose martes shpenzohet dikah tjetėr realishtė nė vende tė gabuara. PSE? Ka arsye tė shumtė pse ndodhė, mungesa e kėnaqėsisė nė lidhjen qė ka, tė bėrit e tė ndjerit mirė nga personat tjerė, kureshtja etj. Tradhit emocionale konsiderohet edhe lidhja mė tepėr se sa shoqėrore ose kolegiale, kur njė marrdhėnje shoqėrore ose kolegiale tė bėnė tė ndihesh mirė jasht suazave tė punės dhe shoqėrisė atėherė edhe kjo nėnkupton tradhėti emocionale.Vlerëso
RE: Tradhetia10.05.2013 15:17tradhetia nuk esht emocionale., thjesht ne vetes ja bejme qejfin edhe pse e dim qe esht gabim ne ia bejme qejfin vetes duke e konsideruar se kjo gje nuk esht gabim eshte thjesht diqka qe ne kemi nevoj ta bejm por esht e ndaluar e ne bejm gjithqka te mundeshme per ta bere te lejuar per veten tone,,, e kur vjen puna e digjesh e kupton qe emocionet nuk kane pun ketu por thjesht bindja ne mendjen tende e ben kete dhe qdo shum gjera tjera si je emocion

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.