LinnaSi te zgjatemi07.10.2012 17:54Mirdita si mund te zgjatem e gjith familja ime jan te medhejn pervec meje . Une jam 19 vjec dhe jam 1.55 cm ju lutem me ndihmoni dhe me tregoni si te zgjatemi .
artaaRE: Si te zgjatemi09.10.2012 17:58pershendetje e nderuar edhe une e kam te njejtin problem po nuk mendoj qe ka dicka qe ka te bej me gjatesin, thejsht duhet te mesohemi me ket gjatesii dhe aq
Blerta RE: Si te zgjatemi21.11.2012 23:07Femra zgjatet deri ne moshen 25 vjeqe,ngase une kam ndegjuar nga shum njerez te aferm se femra zgjatet edhe mas moshes 20 vjeqe deri ne 25 kshtu qe ti lina qe je 19 vjeqe mos u merakos se ti ende zgjatesh megjith te keshilloj te luash basketboll per 1 vit.
si te zgjatemiRE: Si te zgjatemi17.12.2012 18:36pershendetje tani jame 1 71 cm para nje viti kame qene 1 63 per arsye sepse sa u futa ne palester u zgjata ke shtu ju keshulloj te vaxhdoni palestren ose basketbollin klm
kaltrinaRE: Si te zgjatemi20.12.2012 23:39A mund te me ndikoj mua basketi ngase eshte deri ne moshen 25 vjeqe zgjatja e trupit dhe qka duhet bere a ndikon kapja ose kacavrja per zgjatjen e trupit gjdo dite ne mengjes dhe ne mbremje a ndikon finesi ne zgjatjen e trupit ju lutem nese ka mundesi te me pergjigjeni
kaltrinaRE: Si te zgjatemi21.12.2012 15:15Harova tuju tregoj se jam 22 vjeqe a ndikon tek une basketi ose kacavarja e trupit a ndikon per tu zgjatur faleminderit
kaltrinaRE: Si te zgjatemi27.12.2012 19:00Ju lutem a ka mundesi te me tregoni deri ne cilen mosh rritet femra dhe andikojn keto lloj ushtrimesh ne moshen time ju lutem per pergjigjje

RE: Si te zgjatemi27.12.2012 20:05nuk harri te zgjatem . Jam 15 dhe jam vetem 1.53 cm

RE: Si te zgjatemi06.01.2013 23:24Mir
kaltrina RE: Si te zgjatemi09.01.2013 02:42a ka mundesi te me tregoni a ndikon tek une zgjatja e trupit pasi qe une gjdo dit ne mengjes dhe ne mbremje kacavari trupin a ndikon te une ajo ju lutem te me tregoni ju pershendes

AnonimRE: Si te zgjatemi16.01.2013 18:57Nuk duhet gjatsia tju kaloj ne ves . Keni koh tbollshme mu zgjat . Konsumoni vitamin D PESHK kryesisht , Vaj ulliri etj
EdwardRE: Si te zgjatemi19.01.2013 21:02A ndikon peshngritja ne gjatesi kur je ne mosh te re ?
MondiRE: Si te zgjatemi28.01.2013 22:15Jam Mondi dhe jam nga Tirana. Te gjithe ne familjen time jane te gjate pervec meje. Jam 18 vjec dhe jam 1.58 i gjate cfar me sugjeroni flm
RE: Si te zgjatemi01.02.2013 22:42jam 15 vjec jam 1.60 e gjate lu lutm a mund te me thoni si te zgjatem sepse shum njerez thon se vajzat zgjate me shum gjate moshes 13 14 si te zgjatem a mund te me thoni
adrianaRE: Si te zgjatemi02.02.2013 20:47ckemi jam 15 vjec jam 1.60 e gjate dhe dua te zgjatem disa thone se vajzat zgjaten me shume ne moshat 13 14 vjec ju lutem a mund te me thoni si mund te zgj atem disa cm dua te jem per te pakten 1.65 me thon si mund te zgjatem po pres pergjigjen tuaj sa me shpejt adriana
ardita bRE: Si te zgjatemi10.02.2013 14:07jam 1.60 e gjate dhe 16 vjec . ju lutem ca me keshilloni . dua te zgjatem :(
onidaRE: Si te zgjatemi10.02.2013 20:57Ckemi une jam nje 15 vjecare dhe jam rreth 1.62-1.63 e gjate por dua te zgjate edhe pak me shume cfare te bej?
Ju lute me ktheni nje pergjigje.
blerta RE: Si te zgjatemi19.02.2013 19:28ju lutem qe gjdo dite te beni kacavarje ne mengjes dhe ne mbremje dhe u garantoj se do zgjateni ju qe jeni 18 vjeq ju ndikon une ja tani 23 dhe bej ato ushtrime se femra zakonisht zgjatet deri ne moshen 25 ose 26 vjeq po mund te perdorni edhe vitamina si vaj peshku vitamin c kalcium ju pershendes
xonaRE: Si te zgjatemi13.03.2013 12:25a ban dikush mem tregue si mundem te zgjatem jam 23 vjeqare akisha muj mu zgjat edhe pak si te ja bej
xonaRE: Si te zgjatemi13.03.2013 12:27une kom qef edhe pak mu zhgjat se jam 1.60 kisha pas deshir shum, mu zgjat edhe pak ju lutem tregomni si tja bej klm...
meriRE: Si te zgjatemi14.03.2013 08:12konsumoni vaj peshku dhe fruta....
meruni dhe me streching...
merka:DRE: Si te zgjatemi23.03.2013 12:53un jam 13 vjeaqare dhe jam 1:60 e gjat me thuani si te zgjatem me shum :/
RE: Si te zgjatemi23.03.2013 19:47jam 13 vjece dhe deshiroj te zgjatem mund te me ndihmoni duke me thene se cfare duhet te ha ose te ushtrohem?
anonimRE: Si te zgjatemi30.03.2013 10:54jam 14 vjec dhe jam 1.53 e gjat,me thoni si mund te zgjatem :)
auroraRE: Si te zgjatemi30.03.2013 12:43pershendetje!jam 14 vjec dhe jam 1.53cm e gjat ,cfare mund te bej qe te zgjatem me shumm,ju lutem me ndihmonii .....:)))
anonimRE: Si te zgjatemi20.04.2013 09:46pershendetje!jam 14 vjec dhe jam 1.57cm e gjate , cfare mund te bej qe te zgjate...ju lutem me ktheni pergjigje..faleminderit!
LariiRE: Si te zgjatemi21.04.2013 11:39Heei un jam vetem 13 vjeqare dhe me duket qe nuk jam shum e gjate , qka te haj perveq te merrem me ndonje sport ? Kur i kisha 12 vjet me kishin ardhur menstracionet a eshte e verte qe femra zgjatet 2vit pasi qe ti win menstracioet kjo me brenos shum
? Pasi qe nese esht e vertet ashtu un deri ne mohen 14 wjeqe pastaj nuk rritem me ?
Si dhe sa ka mundsi te rritet njeriu gjat nje viti ? Ju lutem pres pergjigjje jeni faqe e mrekullueshme
DITIRE: Si te zgjatemi24.04.2013 18:51NUK ESHTE E THENE DO RRITESH SA TE DUASH SEPSE JE ENDE E VOGEL MOS U MERAKOS FARE
saraRE: Si te zgjatemi25.04.2013 16:53Mirdita jam 15 vjeqare dhe jam e madhe 1-75 me tregoni si te zvoglohem ? :A
Mili RE: Si te zgjatemi11.05.2013 15:39si mund te zgjatem jam 13 vjec dhe jam me i vogli ne klas me i vogel se te gjith ne kl te 7-6 si mund te zgjatem
GRE: Si te zgjatemi11.05.2013 16:46Mirdita jam nje djal 15 vjet dhe kam problem me gjatsi me ndimoni si te zgjatemi me keshilloni ndonje gjė si mund te me zgjas

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.