tinavagina19.09.2012 17:36pershendetje,desha te pyse pse vagina kohve te fundit me rin si e hapur mer edhe ajr une jam e virgjer nuk kam pas asnjeher mardhanje seksuale e ndij te ftoftin shume edhe ne deti pom pengon ne uje nuk muj me ndet hiq se shume e ndij te ftoftin shume pom pengon zakonisht pas menstracioneve pom bohet
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: vagina24.09.2012 12:41Pergjgje: e nderuar duke u rittur edhe organet gjenitale nga pak ndryshojne, sebashku me eshtrat dhe yndet tjera. Nese ju e vereni kete gje , atehere ndoshta me te vertete jeni e hapur, por une mendoj se me shume ka gjasa qe buzet e vogla ndoshta i keni me te imta dhe ato ju rijne me te hapura dhe ashtu e hapin edhe vaginen. Kurse sa i perket ftohjes , sedi a e keni provuar te visheni me ngrohte dhe te qendroni me ngrohte . Dr. HatijaVlerëso
robertRE: vagina03.10.2012 11:27pershendetje kam nje problem sperma ime eshte ngjyre gri dhe doja tju thoja se cfar te perdor qe sperma te me behet ngjyre e bardhe kam frike mos kam ndonje problem
aaannnooonnnymRE: vagina09.10.2012 22:14pershendetje jam nje vajze dhe jam shume e shqetesuar sepse kur kam qene 10 vjece duke luajtur me nje shoqen time ne i fusnim gishtin njera tjetres me falni per paraqitjen por eshte dicka ce e kam bere, pastaj me ka dal pak gjak dhe nuk e di a jam sot e virgjer. Ju lutem me ktheni pergjigje se jam ne hall.
faleminderit per mirekuptimin!

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.