besiProtoina13.09.2012 17:58Mirdita doktor, desha ta baj nje pytje.. kam disa dit qe ushtroj fitnes dhe un nuk shtoj pesh hiq fare per ket arsyje ja kom fillu te merrem me fitnes dhe a mundem me perdor protoina a nosht normale kur ushtrojsh fines me perdor protoina ju faliminderit pres nje pergjigje nga ju
kushtiRE: Protoina20.09.2012 04:10a jan te rrezikshme per shendetin e njeriut protoina a mundem ti perdori protoinat gjat fitnesit edhe sa jan te domshme per shendetin oki flm
Dr. Agron Rexhepi - Ekspert i nukjevet RE: Protoina28.09.2012 10:09Pėrgjigjja: Jo nuk ju preferoj marrjen e proteinave tė fabrikuara si preparate shtesė nė ushqim. Pėrkundrazi ju preferoj ushqimin natyral.Sidoqoftė konsultohu me nutricionistin pėr ushqimin qė duhet konsumuar, dhe instruktorin e fitnesit pėr ushqtrimet qė duhet bėrė (pėr arsye se janė ushtrimet e veēanta pėr shtimin e peshės trupore).Vlerëso
besnikRE: Protoina24.03.2013 19:43dr deshta te bej 1nje pytje ja kom fillu fitnisit qe 2 muaj dhe shkoj 5 dit ne jave por pesha ime nuk u ndryshua dhe nuk vrej ndryshim te muskujve jam 65 kg jam 16 e gjysme flm per mirkuptim
rikiRE: Protoina15.08.2013 19:25pershendetje kom fillu qe 3muj jom bo pos me kon bish shum i zajft kom qen shumm per momentin per 3muj kom fitu pesh kom fitu muskuj prej protoinave edhe fort bile jom ndreq se qysh jom kan si cpirr jom booo arsuh kejtt edhe peshat 100kile e perpjet jom tu shku
jashar RE: Protoina14.07.2014 14:13mir mrama desher nje pytje kma hi fitnes se 2 jav desheroj me pi protoina pesha 65 klg

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.