epainnformuarrrethsexitprishja e virgjinitetit11.06.2012 13:33pershendete jam 20 vjqare asnjehere nuk kam pasur mardhanje seksuale mirpo kur po ndegjoj fjal nga tjeret pata deshir te kqyem e te kontaktoj me ju. me preokupn qeshtja e prishjes se virgjiitetit me gishterinj. a duhet gishti te depertoj brenda ne vendin e virgjeris apo ka mundesi te prishet vetem nese fekohet ne siperfaqe dmth pa futjen e ishtit brenda vetem me prekje nga mashkulli.pres nje pergjigjje nga ju flm per mirkuptim.
Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: prishja e virgjinitetit13.06.2012 22:21 Qdo ferkim ne siperfaqe te organeve gjenitale nuk shkakton rezik per humbje te virgjerise.Dr Premtimi Vlerëso
djellzaRE: prishja e virgjinitetit24.01.2013 17:13mfal kisha dasht me dit se nese hin gishti brenda a esht vergini i prisht se kam pas me te dashurin pak kontakt nat moment skam pas gjakderdhje kur kam shku ne shpi e kam pa se me esht gjalosur mjeku me ka than veq ana e djatht e pelhures tu ka qkoq jo krejt a esht prish keshtu vergini a jo kisha dasht me dit qeta ju faleminderit
neonRE: prishja e virgjinitetit29.01.2013 14:28se di se di
Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: prishja e virgjinitetit29.01.2013 16:04Pershendetje,

Eshte e pafaliminderueshme te percaktoj dicka pa e pare, por nese ka hy diqka ne vagine (si po thuani ju gishti) mundesite per demtim jane te medhaja.

Dr Premtimi
Vlerëso
komodaRE: prishja e virgjinitetit06.02.2013 00:34deshta te pys jam i fejuar qe ni vit hala skam ber seks me te fejuaren se ka dhimt shum kur tja afroj penis.ashtu edhe gishti kur tja preki ka dhimjbe.po kam problem zdi qka te baj .
BLerimiRE: prishja e virgjinitetit22.02.2013 22:09mirmrama, ja kam prishur virgjerin dhe mestracionet 1 muj e 1 jav nuk jon ardh a mund te vonohen ende ...?
betaRE: prishja e virgjinitetit02.03.2013 14:54deshta te pyes asnjeher skam pas mardhenje me as ni mashkull por nje dit kam pas djeksim aty yek vagina dhe per nje qast e vura vetem pak gishtin tek bira e vagines dhe gishti hyri gjysem ne vagin a asht kjo normale?
hmmmmRE: prishja e virgjinitetit04.04.2013 14:54mirdita jam e fejuar por ekom futur gishtin njeri fund amun te jet prishur vergjiniteti skom ber as nje her seks me te fejuarin mun te kem naj pergjigje nga ju ju lutem
RE: prishja e virgjinitetit12.04.2013 22:36Si te humbi virgjerin pa dhimbjee ??
hamerRE: prishja e virgjinitetit23.04.2013 17:47Kamm nje pyetjee a ashtt e munder qe pa prishjenn e virgjiritetitt te perjetohett knaqesiaa sekusualee nese partnerii e prekk organin seksual ?
SaliRE: prishja e virgjinitetit01.05.2013 21:08Desha te bej nje pytje kur kryej maredhenie me te dashuren time une prishem shum shpejt,ka ndonje menyr per te zhgjatut prishjen sepse me besdis ky fakt...
bllabllaRE: prishja e virgjinitetit08.06.2013 10:15kom pas kontakte fizike me te dashurin dhe kom perjetu prekje ne vagine dhe vrehet nje pik e zez ne pelhur po asnjeher nuk kam pasur gjakderdhje a ka mundesi qe te jet humbur virgjeria??????
RE: prishja e virgjinitetit15.07.2013 00:05mirmram deshta tju pys a eshte e mundur te prishet vergjiniteti kur te provon nje mashkull.mua disa her ashtu me ka provuar por kur e ka futur mbrenda ne vagan edhe eshte shtyr mum pas djeksim

lonaRE: prishja e virgjinitetit29.08.2013 13:57doktor vajza ime esht 2vjet e gjys esht rrezuar duke lujtur ne park dhe esht rrezuar ne form ulur ne vith por ka qen toka e rrafesht dhe kur erdhem ne shpi pas pak si sekrecion te kaft ne vaginen dhe ju kishte skuqur ne brendsi qa ka mund te ndodh se vajza nuk mujti me urinu ter naten e deni ne gjysmen e dites se thojke po me dhen a ndoshta ka pas djegsinm nuk e di a mos mundet me prish himenin a qka vajza kur edht rrezu ka qen e veshur me pantolladhe nuk ka pas diqka perfundi ne tok ku edht rrezute lutem me jep nje pergjegje
LqokiiiRE: prishja e virgjinitetit25.01.2014 01:30si mund te prishet virgjeria pa dhimbje mund ta mar kete pergjigje ju lutem ??? :D
narkaaRE: prishja e virgjinitetit27.09.2014 10:48kom pas mardhenie por virgjerin nuk e dii a oshte humbur , kur kom kry sekse me te ka pas vetumm lezet , amo vetum
shumm pak pak ka hyre penisi a mundetet diqka gjakderdhje ska pas ,,? edhe vendin mbrena e ka te zane shumm te ngushte ,, kthe pergjigje ..!???!

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.