BardhaShoqja e ngusht27.04.2012 13:45Pershendetje ...kam nevoj per njer pergjigje nga ju
para shum kohesh shoqja ime e tanishme kishten nje shoqe tjeter qe e donte shum por ajo po e shfrytzonte ate dhe i premtonte se do ta lidhte me djalin e zemres se saj keshtu ajo filloji te ndryshoj une edhe pse ather nuk rrija mete i thash se at vajz e njihja mir por ajo zgjodhi te mos me besoj keshtu ne fund ajo e tradhtoi duke ja marr djalin e zemres se saj vetem si shok por duke e perqafuar e duke e perkdhel ..ajo mbeti e vetme dhe une ju afrova si shoqe pas nj kohe 4 mujshe ajo shoqja e saj filloi ti flas dhe une i thahs ksaj se nuk dua qe ajo te filloj te shoqerohet me te kjo me tha qe nuk do ti fliste u betua ne zot dhe ne familje dhe une zgjodha ti besoja por nje dit se di se qpati kur i thash nje fjal ne hajgare ajo e mori seriozisht dhe nuk foli pastaj as un si fola kur diten e neserme e shoh at me ish shoqen e saj duke folur kur e pyes diten e neserme tha se mua me donte dhe se me te esht vetem sepse djali i zemres se saj kishte then se do i fliste ksaj vetem nese ndreqej ...keshtu un kam nje jav qe spo i flas spese me te vertet me ka lenduar edhe nena e saj ka then qe sdo e rrij ajo me at vajzen sepse as ajo se do ate ..qka eshte me e keqja ajo osht ne kl me mua ju lutem me ndihm,oni sa me shpejt sepse i kam then qe do marr nje vendim te marten ose te merkuren ...
srandaRE: Shoqja e ngusht12.02.2013 19:48le edhet jeta e saj
RE: Shoqja e ngusht11.04.2013 14:06nuk duhet ti flasesh me ish shoqes tende.
RE: Shoqja e ngusht12.05.2013 20:15vepro sipas zemres tende si ta ndjesh ne te vertete se me te vertete zemra nuk te genjen
miljaRE: Shoqja e ngusht09.10.2014 00:01duhet te veprosh ashtu siq te thot zemra

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.