dashurii ngrihet penisi?09.04.2012 16:29Pershendetje, do te doja ta dija pse kur jem duke u puthur me t dashurin tim atij i ngrihet penisi?arsyet..?
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: i ngrihet penisi?17.04.2012 11:04e nderuar, te organet gjenitale te femrave, dhepak me shume tek meshkujt, ekziston indi kavernoz, qe e perbejne enet e shumtate gjakut, qe gjat erekcionit mbushen me gjak, dhe ne ate moment vjen deri tefryerja e tyre dhe te zmadhimi i penisit. Dr. Hatija
Vlerëso
lumiRE: i ngrihet penisi?03.08.2012 03:40mastrubimi i shpesht a ndikon ne krijimin e familjes ne te ardhmen, a mundet me pas naj problem per me kriju familje?
diniRE: i ngrihet penisi?25.11.2012 06:31Pershendetje: Ekam ni problem teper te madh. Penisi n uk me rin i forcum.
Sa ngrihet per disa sec ulet meniher edhe kur ngrihet nuk rin i forcum shum i but , edhe koqja e majt me dhem shum pak me prek ma fort me dhem perpara se kum pas ket problem ka nja 2 vite e kam kete problem. Ju lutem ma jepni nje pergjigje te sakt se spo di qka asht puna e ksaj flm.
Dr. Ilir Miftari - Ekspert i nukjevet RE: i ngrihet penisi?30.11.2012 11:58Pershendetje

ju rekomandoje ta beni  nje kontroll e pastaj te vendoset cka ma tutje.

Dr.Iliri
Vlerëso
toniRE: i ngrihet penisi?23.02.2013 00:38une e kam nje problem se penisi kur ngrihet rri shum i but nuk rrin i fort cka osht problemi se di as vet ?
pauloRE: i ngrihet penisi?13.04.2013 23:05pershendetje un kam nje problem me penisin kur filloj te bej seks penisin e kam gjysem te ngregur e sa filloj te bej seks direkt me del sperma e me ulet fare e kam shum proglem nuk mund te bej seks
AngelaRE: i ngrihet penisi?11.06.2013 18:25Pershendetje dua tju pys te dashurit tim me duket se i ngrihet penisi vetem gjate kohes kur flasim,dua ti di simptomat e ngritjes
AldoRE: i ngrihet penisi?19.09.2013 22:31Dua nje pergjigje te lutem! Me perpara arrija te prishesha 5-6 her..Tani deri ne heren e 3 dhe me sforco .A mund ta dij pse te lutem? Ndikon stresi apo partnierja? Theksoj qe e dua..
besiiRE: i ngrihet penisi?10.02.2014 13:15doktor kam nje pytjee dhe duaa te me pergjigjesh menjeher kur bej seks te paren her e kam te forte por te dyten her zdii eshte shum i but kur dua te bej seks ne te dyten her edhe i but teper dhe nuk mundem te bej seks qfare kam duaa ti dii te lutem tregoo
JuljanRE: i ngrihet penisi?26.03.2014 08:38Ju lutem dua nje pregjigje un prishem vet 4 her 5 her ne dit ma kerkon trupi ka raste prishem dhe na per gjumesh dua vetem ta di cfar duhet ta baj. Ju lutem dua nje pregjigje

AngelaRE: i ngrihet penisi?26.03.2014 08:49Doktor kam nje pytje po bej gati 2 vjet gjithmon me del nga posht nje langu i bardh kam shm frik te bej nje vizite se mos kem ndonje gje. Je lutem shum dua nje pergjigje

RE: i ngrihet penisi?05.07.2014 04:32Pershendetje dua ta di kam probleme po jo shpesh me penisin tim nga nje her kam probleme dhe nuk me ngritet edhe pse deshira per seks egziston her pas here pasi me ngritet me ulet aq shpejt sa nuk mun te bej seks fare mandej me kap stresi dhe nuk mund ta ngris me edhe pse e dashura me ledhaton
lalaRE: i ngrihet penisi?05.07.2014 04:37Pershendetje kam nje problem nganjeher pasi te me ngritet penisi dhe dua ta fus ne vagin me ulet aq shpejt sa nuk me besohet nganjeher nuk mun ta ngris fare dhe si duket e kam nga frika se do mke ndodh nje gje e till dhe ne at moment me ndodh kjo.
Qfar te perdor qe te me largohet kjo ndjenj se nuk mund ta ngris penisin apo si mus ta lejoj qe te me ulet ne at moment qe une jam ne mardhenje seksuale.
RE: i ngrihet penisi?05.07.2014 04:46Pershendetje dua ta di kam probleme po jo shpesh me penisin tim nga nje her kam probleme dhe nuk me ngritet edhe pse deshira per seks egziston her pas here pasi me ngritet me ulet aq shpejt sa nuk mun te bej seks fare mandej me kap stresi dhe nuk mund ta ngris me edhe pse e dashura me ledhaton

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.