JolaSi humbet virgjeria?08.04.2012 22:42
Ie nderuar mjeke ! Doja te informohesha hollesisht mbi humbjen e virgjerise,
A humbet virgjeria kur mastrubohesh me gishta ka gjak ? Apo humbet kur kryen mardhenie seksuale per here te pare? Kam lexuar ne disa gazeta libra qe virgjiniteti nuk humben kur futen gishtat? A eshte normale te humbesh virgjerine vet ? A eshte nje demoralizim per vajzat e reja qe praktikojne kete lloj menyre per te kenaqur veten ? Ju lutem me ktheni pergjigje !!!
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: Si humbet virgjeria?17.04.2012 11:02 me penetrimin epenisit ose futjen e gishtiva ne vagine vjen deri te zgjerimi ose te shkyerja ehimenit. Mvaresisht nga forma, elasticiteti, kujdesi ( me ngadale), nese vjenvetem deri te zgjerimi i himenit, atehere nuk do te kete shenja gjaku, gje qenuk don te thote qe nuk keni qeni e virgjer.  Masturbimi nuk mund te meret si “demoralizim”por me shume si hulumtim i vehtes dhe vetekenaqesim. Dr. Hatja. Vlerëso
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: Si humbet virgjeria?17.04.2012 11:02 me penetrimin epenisit ose futjen e gishtiva ne vagine vjen deri te zgjerimi ose te shkyerja ehimenit. Mvaresisht nga forma, elasticiteti, kujdesi ( me ngadale), nese vjenvetem deri te zgjerimi i himenit, atehere nuk do te kete shenja gjaku, gje qenuk don te thote qe nuk keni qeni e virgjer.  Masturbimi nuk mund te meret si “demoralizim”por me shume si hulumtim i vehtes dhe vetekenaqesim. Dr. Hatja. Vlerëso
rrepiRE: Si humbet virgjeria?01.05.2012 00:28i deruar doktorr dua te pys diqka shum serioze. jam martuar naten e par te marteses kam ba seks me nusen dhe ska pasur as ni pik gjaku kam shti penisin deri skej dhe ska pasur gjak dhimt po mas 3 ditve kam ba seks ma shum dhe pa prit mas nusja ka kcy perpjet dhe ka than em dhimti shum dhe kur ka shku en banjo i ka pik gjak a ka mundsi mos mu prish vergjiniteti deri qat dite ju lutem me jepni nje pergjigjje te kuptuar me respekt
BesaRE: Si humbet virgjeria?02.05.2012 22:02E nderuara mjeke kam nje pyetje per ju.. Kjo qe do tju pys do tju duket e quditshme por une kam 2 vjet e martuar me burin tim dhe nuk mundem ta humbi virgjeritetin sepse kam dhimbje te medha.. A mund te me ndimosh te lutem ?
gentaRE: Si humbet virgjeria?15.11.2012 15:48ie nderuara mjeke me inetereson te dij a mundet me u humb virgjiniteti ne kete menyr te sqaroj pak si me ka ndodhur,,me shokun tim kemi ber lojra te ndryshe mirpo nuk me ka fut penisin mbrenda.mirpo mas 19 orėve d.m.th kam fjet jam zgjuar te nesermen para mbremjes kur kam pa 1 pik gjak edhe kam frik shume a ka qen ai virgjiniteti????
ai djaliRE: Si humbet virgjeria?24.11.2012 21:16doja te informohesha per nje shqetesim qe po kaloj...e dashura ime pas krterjes se mardhenies seksuale me te nuk pati gjakderdhje nderkoh qe ajo mu betua qe ishte e virgjer dhe faktikisht un e ndjeva qe ajo ishte e virgjer por mungesa e gjakderdhjes me shqetesoj si mua edhe ate...kemi kryer marrdhenie seksuale gati 5 here dhe perseri nuk ka pasur shenja te gjakderdhjes...doja te pyesja a e ka humbur ajo virgjerin apo ende eshte e virgjer???
Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: Si humbet virgjeria?30.11.2012 16:36Pershendetje!

Tek vajza e juaj kemi te bejme me himenin elastik(i cili nuk gjakederdhe).Nese keni pasur maredhenje nuk mundet me qene e virgjer.

Dr Premtimi
Vlerëso
mimoza RE: Si humbet virgjeria?12.12.2012 11:20ju lutem kam nje pytje nuk kam pasur kurr te daashur po kam frik se buzet emija jan shum te hapura mund te me ndimoni une kurr skam pasur marrdhnie seksuale dhe asnjhere se ka futur penisin mbrenda po amund te humbte vergjinetit duke e shtor penisin ne prapanic me ndimoni ju lteme pres pergjigjen tuaj
GeriRE: Si humbet virgjeria?13.01.2013 14:48ju lutem kam nje pytje nuk
kam pasur kurr te daashur po
kam frik se buzet emija jan
shum te hapura mund te me
ndimoni une kurr skam pasur
marrdhnie seksuale dhe asnjhere se ka futur penisin
mbrenda po amund te humbte
vergjinetit duke e shtor penisin
ne prapanic me ndimoni ju
lteme pres pergjigjen tuaj
qikiRE: Si humbet virgjeria?20.01.2013 22:23deshta ta bej nje pytje i dashuri vagin 3-4 her ma ka fut gishtin kur jom ardh shpi mka dal gjak kaft jo kuq kom pas kohen e menstruacioneve a eshte e mundur te prishet virgjeria
eridonaRE: Si humbet virgjeria?08.02.2013 00:45doktoresh jom vetem 16 vjeqare edu shum ni djal edhe un nuk kum desht mirpo aj ka fut dgishtat dhe mka dal pak gjak julutna amun emm tregu a eku prish vergjinitetin :S
RE: Si humbet virgjeria?25.02.2013 23:11pershendetje jam nje vajz 20 vjeqare dhe me pertnerin kur dola ma shtyju penisin shum pak po nuk doli hic gjak aj dyshoj dhe un u frigova shum heren tjeter a dom dale gjak ju lutem tregoni flm klm
semRE: Si humbet virgjeria?28.03.2013 17:29pershendetje , doja te dija per kete qe kam kryer maredhenie vetem nga mbrapa ( jo ne vagin ) per nje koh shum pak te shkurter as nuk kam pasur gjakderdhje as dhimbje doja te dija nqs jam akoma e virgjer
ana RE: Si humbet virgjeria?01.04.2013 00:57virgjeria hiqet vetem nese nese e fut penisin brenda
RonaRE: Si humbet virgjeria?10.05.2013 01:56pershendetje dr. nese ka mundesi tme tregon dicka , se kam nje ankth :/ : tkesh mardhenie mirpo mos kesh gjakderdhje cmund t thot kjo asnjeher me par skam pasur me dike tjeter pervec te fejuarit tim .. thon se nese ke mestruacione mundesh te besh edhe femi edhe ta humbesh virgjerin .. Un kam mestruacione , a thua vall nuk duhet shtrenguar , a cka ??
RonaRE: Si humbet virgjeria?10.05.2013 01:59pershendetje dr. nese ka mundesi tme tregon dicka , se kam nje ankth :/ : tkesh mardhenie mirpo mos kesh gjakderdhje cmund t thot kjo asnjeher me par skam pasur me dike tjeter pervec te fejuarit tim .. thon se nese ke mestruacione mundesh te besh edhe femi edhe ta humbesh virgjerin .. Un kam mestruacione , a thua vall nuk duhet shtrenguar , a cka ??
lelaRE: Si humbet virgjeria?12.05.2013 23:39pershendetje!
doktorr doja tju pysja per dicka .
a ka mundesi te humbet virgjeria vetem me futje gishtash per vetkenaqesi nga femrat ?ju lutem me ktheni prgj sa me shpejt
faleminderit
e brengosura RE: Si humbet virgjeria?16.05.2013 11:57ju lutem per pergjigje , se jam shume e brengosur. A mundet te humbet virginiteti nese , e veshur ben sende per tu kenaq, me te dashurin, konkretisht me ka hyp permbi , medore me ka prek vaginen (mbi pantollona). por pas nje kohe, kisha pak gjak , a mund te humbet ashtu virgjiniteti. Ndoshta jam qesharake por jam e brengosur.
amriRE: Si humbet virgjeria?31.05.2013 18:34si mund te humbet virgjeria dhe ne rruge te tjera pervec seksit?
ajo vajzaRE: Si humbet virgjeria?06.06.2013 10:57A mund te humbet virgjeria me gisht
RE: Si humbet virgjeria?16.06.2013 01:07Sot kisha maredhenie me te fejuarin tim por nuk kisha gjakderdhje fare.penisi depertoi ne vagine deri ne fund dhe ndjeva pak dhimbje.me intereson a kam humbur virgjerine???ju lutem ktheni pergjigje
anitaRE: Si humbet virgjeria?17.06.2013 02:15pershendetje kam problem me ciklin nuk i kam te rregullt nuk me vin ka 7 muj po edhe kur tme vin kam shumm pak ni dit vetemm kam pas mardhanje me te dashurin timm ma ka fut penisin 3 her dhe eka largu a muj ta di a e kam hup vergjonitetin se me ka dal pak gjak ju lutem kush munet me mu pergjigj
delfin_facaRE: Si humbet virgjeria?18.06.2013 16:55anita momentin qe e ka futur penisin ne vaginen e juaj edhe ki pas gjakderdhje te vogla atere u prish verrxhiniteti
noraRE: Si humbet virgjeria?20.06.2013 20:33pershendetje .dua tju pyes a humbet virgjeria nese fut gishtat ne vagin nuk ka gjkderdhje dhe ndodh para nestruacioneve.faleminderit


AnxhelaRE: Si humbet virgjeria?21.06.2013 11:00Kisha nje pytje a prishet virgjeria me ta fut penisin mbrapa
anaRE: Si humbet virgjeria?03.07.2013 11:05 un doja te dija nese humbet virgjeria kur fut vetem nje gisht para periodave
e penduaraRE: Si humbet virgjeria?17.07.2013 14:11 jam nje femer 18 vjec gjat, femiris time une kam kryer mardhenie , ne moshen 7/8 vjecare po me nje djal te kesaj moshe . a mund te them se jam e virgjer te lutem me ndimo.
RE: Si humbet virgjeria?18.07.2013 19:28po nese nk del gjak gjate marrdhenieve seksuale qfar do te thote kjo
tiliRE: Si humbet virgjeria?05.08.2013 15:17mirdita une ekam vur penisin mbi brek dhe mbi ollanke esht ni lloj pantollona pra un kam ba me te fejuaren seks mbi ta siq e thash me eret por me von e fejuarame ka treguar se me ka qit pak gjak a esht e mundur ta humb virgjinitetin ju lutem mu pergjigjunu
LenaRE: Si humbet virgjeria?08.08.2013 22:37Pershendetje ,
deshta te pyes , kam qen ne lidhje me nje djal disa muaj , mirpo nje dite ai me ka provu pa deshiren time , ama vetem nje here , prej asaj dite ne jemi ndah , a muj me dite sa sa munet mu vrejt kjo , apo ndoshta edhe me ka prish
Faleminderit

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.