Zaraavirgjiniteti me gisht!!!!!!!06.02.2012 17:05Pershendetje dr Hatije me that se virgjiniteti me tampon nuk mund te humbet,po edhe gishti a nuk eshte sa tamponi, e qe thoni se me gisht mund te humbet virgjiniteti,me ka ndhodhur mua ne moshen 12 vjecare per heren e dyt kur i kisha mensturacionet pa qellim me eshte futur gishti tregues,dmth se tani nuk jam e virgjer apo si?respekte...
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!09.02.2012 11:01Pergjigje: pergjigjen time ne lidhje me tamponat e keni interpretuar pak me ndryshe. Edhe nje here: tamponat jene te lejuara, por mendoj se me perdorimin e rregullt te tyre himeni zgjerohet dhe gjat mardhenieve te para seksule, gjasat per te pasur shenja gjaku jane shume te vogla, gje qe nuk don te thote se ju nuk jeni e virgjer. Virgjiniteti prishet me mardheniet e para, po a do te keni ndonje shenje gjaku, gjasat jane te vogla, pasi tek ju mesiguri me perdorimin e rregullt te tamponave ka erdh deri te zgjeruarimi i himenit. Sa i perket gishtit, edhe per kete shpesh kam shkruar, gishti mund te futet ne vagine, pasi tek himeni egziston ndonje vrime, dhe ralle here eshte himeni krejt i mbyllur. Pore a do ta lendoni himenin me futjen e gishtit mvaret nga forma dhe elasticiteti i tij. Pyetja e virgjinitetit edhe ne kete rast eshte pikepyetje.Vlerëso
ilirRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!22.05.2012 18:41Pershendetje. Pata mardhenie me nje vajze por nje kohe te gjat benim disa gabime dhe me gisht shpesh her e preksha himenin e asaj vajze por nuk doli gjak, pastaj patem nje mardhenie dhe nuk doli perseri gjak.. MOS VALLE E KA HUMBUR VIRGJERITETIN ose mund MOS TI DAL GJAK ngase e ka himenin me elasticitet ? pres pergjigje ju lutem ...
peshkuRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!25.07.2012 02:12Jam nje djal 19 vjeqar per momentin jam ne nje lidhje me nje vajz 17 vjeqare. Sapo kemi filluar te lirohemi me njerin tjetrin por po kam frik se mos e ka humb virgjinitetin me an te gishhtereinjve .. A mund ta di nese ka ndonje mnyr per ta mesuar se a ka ndodhur kjo apo jo ? Respekte
RE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!13.08.2012 13:27pershendetje dua te me tregosh nese une jam apo ssjam e virgjer kur kam cene 10 11 vjece bera gabimin me te madh nuk e di saktesisht nese e kam prishur virgjerine une bera me nje berre por e kryem ne kembe dhe nuk e mbaj mend nese pen ndoisi i tij u fut brenda por ne ate moment nuk me doli gjak dhe nuk kam pasur dhimbja fare eshte sikur ste ka ndodhur asgje prandaj ju lutem me ktheni perggjigje me respekt bruna tr por duke pare nese jam e virgjer papritur mu fut gishti por prape nuk ndjeva asgje ju lutem me ktheni pergjigje sepse jam shume ne ankth

xpersoniRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!10.12.2012 02:53te lutem vetem nje prgj edua ahumbet virgjiniteti kur te futet gishti per her te par dhe nuk del gjak dua ta di ju lutem kthe prgj..
LILIRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!15.01.2013 20:33PERSHENDETJE DUA TA DI FEMIJEVE TE MITUR PA E PAS CIKLIN MENSTRUAL TE PAR ME GISHT ME HUP VERGJENITETIN E KAN CIPEN ME TE HOLL ME LET QAHET EDHE AKAN DHIMBJE ME NDOLL KJO SHUM EDHE GJAKDERDHJE AKAN JU LUTEM MA KTHENI PERGJIGJEN
ada RE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!10.03.2013 14:19nuk kam mastrubuar asnjehere por kam futur vetem nje here gishtin dhe kam pas pak dhimbje por nuk me ka dale gjak ju lutem me thoni a jam e virgjer
doniRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!04.04.2013 22:43prsh desha te pyes jam ne lidhje me nje vajze dhe po pyes se se shpejti do kemi nje mardhenie nese ka mundesi mem tregu me gisht a mundem me ja prish vigjirnitetin ju lutem pergjigje te shpejte,gjithashtu deshta te pyes nje pytje jashte kesaj teme deshta te pyes se a ndikon madhesia e penisit gjat mardhenies ,dhe sa eshte normalja e tij nese ka mundesi mem tregu une e kam 14 cm :A? gjate ngritjes :A
ElaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!06.04.2013 08:54Ju lutem dua te di nese e kam humbur virgjerin kur kam futur gishterinjt per her te par me ka dal gjak..ju lutem me ktheni pergjigje :(
LauraRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!16.04.2013 04:30Pershendetje jam nje vajze 22 vjeqare.desha te bej nje pyetje.para 2 viteve ish i dashuri im me ka futur gishtin ne virgin e kam pasur kohen e mestacioneve dmth 1 dit para se te me vinin.mbasi eka futur gishtin kam pasur gjakderdhje mirpo disa dit me radh pasi qe e kisha kohen e mesracioneve.jam ne hall vetem njeher ne jet me ka ndodh kjo asnjeher nuk ekam prekur virginen.nuk edi a jam e virgjer?ju lutem me ndimoni.si mund ta kuptoj te vertetohem apo a munf te shkoj ne mjek?ju faliminderit
donaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!18.05.2013 09:19e tash a esht e vertet ajo humbja e virgjinitetit me gisht se na tranut
donaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!18.05.2013 09:20a humbet virgjiniteti me gisht
GonaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!25.05.2013 15:46Pershendetjee kur isha ne moshen 12 vjeqaree i dashuri ma futi gishtin poshtt ndjeva dhimjee por nuk pata gjakderdhjee a esht i prishur virgjiniteti ju lutemmm tregoniiii ju lutemm
AniRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!22.06.2013 14:22A jam e virgjer pasi kam futur disa her gishtat e mi ne vagin
mmm////RE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!02.07.2013 00:51e kam futur gishtin ne vagin,dhe kam ndjere nje dhimbje ne fund te barkut >?? si mund te shpjegohet kjo ???
vergjinitetiRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!28.07.2013 21:53a mun te me tregoni a prishet me gisht?
klaeaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!30.08.2013 00:10Pershendetje i dashur im mi futi gishtat ne vagine pasa pak dhimbje po me kaloi.... pas disa orve pata gjakderdhje.. a eshte e mundur te kem humbur virgjerine.. Respekte te lutem me ktheni pergjigje se po cmendem
liaaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!01.09.2013 02:53doktor a e kam humbur virgjinitetin e kam bere me gisht ju lutem me ndihmoni
un jam ne lidhje me ni djal un ma heret e kom bo me gisht amund ta kem humbur virginitetin se frigem mos mendoj se jom e ēel edu shumm smund tndahem ka aiii ju lutem me ndihmoni
inaaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!01.09.2013 02:56ju lutem doktor ekam bere me gisht a e kam humbur virgjinitetin
jonaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!03.11.2013 20:46e bera me te dashurin tim dhe ai ma hoqi virgjerin si mund ta rikthej prap
AjoRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!25.11.2013 23:14Jam nje vajze 14vjecare.... Nuk kam ktyer mardhenie seksuale...po i dashuri im me ka prekur dhe futur gishtin ne vagine...dhe te nesermen me doli pak gjak... Por pas ngjarjes te padeshiruar dy dite rrjesht me doli gjak.... Dhe jam shume e frikesuar..ju luutemm me ktheni pergjigje sa me shpejt
ArianaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!24.01.2014 10:53A humbet virgjeria nese e ke fut njeher gishtin dhe skam pas as gjak as dhombje ju lutem me tregoniii
malaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!24.01.2014 14:32pershendetje desha ta boj nje pyetje me te dashurin tim dal shpesh nje dit pata orgazmen vetum duke nejt ne preher tina tash kam thimbje te mdhaja edhe kam fillu te frigohen se e kam humbur virgjinitetin ju lutem a mundesh mem kthy pergjegjje sa ma shpejt
RE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!26.03.2014 05:38ju lutem me tregoni a ka mundsi mu prish virgjiniteti me gisht!!!!!!!
antunelaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!04.06.2014 06:35une jam 1 vajz 12 vjeqare , kam futur gishtiin a mud te thuashh qe une nuk jam e virgjin ?
eraRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!09.06.2014 06:29pershendetje jam 21 vjec idashri im mka prek me gisht masi kom ardh nshpi kom urinu kom derdh gjak ju lutem tregomni a ekom humb virgjinitetim..
inaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!15.06.2014 12:02jam nje vajze 18 vjeqe, a e kam humbur virgjerine i dashuri me ka futur vetem koken e penisit dhe gishtin? nuk kam pasur gjakderdhje por vetem dhimbje. ju lutem me ktheni pergjigje
nitaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!09.07.2014 14:15A mund te humbet virgjiniteti me gisht ??
jonaRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!07.08.2014 06:09prsh ... a mund te prishet virgjeria me gisht na tregon ju lutem
qendrailRE: virgjiniteti me gisht!!!!!!!09.08.2014 18:29a mund te mbetet nje femer shtatezene nese nuk e ka humbur virgjinitetin vetem sa ka hyr koka e penisit ne vagin dhe ka dal pa e prish virgjinitetin ma fell ju lutem ma ktheni nje pergjigje

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.