ArtaniSi prishet virgjiniteti06.02.2012 17:02Kam pasur mardhenie me nje vajze por vetem ne prapanic both a mund tja kem prishur virgjinitetin ne at meyre ju lutem me tregoni se me shqetson fakti i saj.
Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: Si prishet virgjiniteti09.02.2012 11:00Pergjigje: mendoj se nje virgjinitet i keni prishur, por himenin duhet ta kete intakt. Vlerëso
mateoRE: Si prishet virgjiniteti29.06.2012 20:29si te prishet vergjiniteti me let dhe a esht e vertet se femrat nuk e harrojn dashnorin e par ate i cili ja merr vergjinitetin
ArjaRE: Si prishet virgjiniteti29.07.2012 16:46un kam pasur nje te dashur dhee aj me zor ka provu me ma prish me zor dhe vetem pak e ka shtii dhe se kam lejuar po kur kom shku nshpi mas 3 ore me ka qitur gjak e du me dit a e kom prish a po jo dua nje pergjigjje
antonetaRE: Si prishet virgjiniteti12.11.2012 01:57doktor munt te ma thuash ca problemi mun te kem ce bej seks ce dy vjet dhe nuk knacem me penis vetem me dor apo me naj ferkim derdhem pse me penis jo pres pergjigje dhe kur kam humb virgjinitetin nuk me ka dal gjak ca problemi mun te kem apo ca te bej ce ta ndjej seksin
kastriotRE: Si prishet virgjiniteti28.03.2013 18:17doktorr a esht e vertet qe femna 12 vjete mbetet shtatzan ah po du me dit te lutem se me nej vajz 14 vjete kam bah seks dhe jam der ne tah a ka munci me dit ajet shtatzan ajo te lutem bili ta di une i kam 15 vjet
nitaRE: Si prishet virgjiniteti03.04.2013 16:12un kom pas mardhene p oveq rrethit po gjak nuk kam qit a jam e vrgjer po kom pas futje te gishtit ju lutem ma jepni nje shpjegim
blertaRE: Si prishet virgjiniteti29.05.2013 00:35ju lutem te me tregoj dikush kur isha 6 vjeq jam vrar me bicikell dhe kam pas gjak a mund ta kem prishur virgjinitetin sepse jema shun en halla kush do me tregoj ju lutem ju lutem
virgjenitetiRE: Si prishet virgjiniteti29.05.2013 12:24kam pasur vtem futje me gisht a ka mundesi te me jet prishur virgjeniteti
anonimmjaRE: Si prishet virgjiniteti26.07.2013 13:19a mund te prishet virgjiniteti nese e ferkojm kliitorin mirpo nuk fushim asgje ne vagin ndjem knaqsi permes ferkimit te klitorit ?
TimiRE: Si prishet virgjiniteti18.08.2013 17:39Desha te pys jom 17 vjeqar po spom qohet penisi shum kshtu pom qohet amo ma heret ma shum a mund ta dij arsyen Ju lutem ?
virgjinitetiRE: Si prishet virgjiniteti02.10.2013 23:33mua ene sme ka hi penisi se frigohem shum kur marim ka krym seksin kam dhimbje dhe nuk e vazhdoj me tutje po e krym seksin vetem me ferkim penisi ne vagin a ka mundesi te jem shtatzen se figohem shum me ndimoni
zehraRE: Si prishet virgjiniteti03.10.2013 18:05une jam nje femer ka m pas mardhenje me nje mashkulll ama skom pas gjakderdhje sdi pse vetem dhembje kam pas amunet mem dhan pergjigje pper ket
RE: Si prishet virgjiniteti26.10.2013 23:34Jam takuar me nje vajz te moshes 25 vjeqe dhe ajo me thote qe nuk ka ba seks por ka pas nje aksidet trafiku,dhe ka pas gjakderdheje ne vagin.Ajo thot qe eshte vizituar te gjinekologu edhe nuk edhe vigjine.A eshte e mundur qe ajo nga ky aksident ta kete hapje te madhe ne himenit.Ju lutemi me tregoni..
shpresaRE: Si prishet virgjiniteti18.11.2013 23:59doktoresh te lutem me trego a prishet virgjiniteti me gisht te lutem kthema ni pergjigjie faleminderit
poniRE: Si prishet virgjiniteti05.03.2014 20:35a mund te prishet virgjiniteti me gishtt te lutem me tregoni nuk kam pasur gjakderdhje
RE: Si prishet virgjiniteti13.05.2014 15:00 Un kam.provu me prish po spo muj se pom dhem a mkallzoni qysh a ju dhem.krjtve ni filli apo jam ajo qe po tutem jam e fejune e du shum.tfejumin po vergjinitetin spo muj psee kush din mem kallzu
ToniRE: Si prishet virgjiniteti01.06.2014 23:30Deshta te pys.. Nje femer qe e ka Vergjinitetin e prishur..a Mund ta harroj At person? KLM
blertaRE: Si prishet virgjiniteti07.07.2014 07:14Jam 15 vjeqare dhe nuk e di nese kam humbur virgjinitetin apo jo por do kisha pasur deshire te di se qfar ndodh nese humbet a mund te kem fmij . klm

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.