?Mestracionet e bardha07.12.2011 11:57

 Mirdita kam nje shqetesim kam nje problem kam pasur sh te bardha por jam vizituar te nje gjenekologe e cila me ka dhene nje antibiotik qe e fusja nga poshte fillova u permisova por tani me kam filluar prap pervec kesaj me ka dal dhe nje pucer ne buzet e vagines jam sh e shqetesuar a eshte sh serioze ju lutem kur mund ta mar pergjigjen faleminderit

Dr. Premtim Gojani - Ekspert i nukjevet RE: Mestracionet e bardha07.03.2012 12:57 Duheni te trajtoheni se bashku me partnerintek gjinekologu  Dr Premtimi Vlerëso
lenaRE: Mestracionet e bardha13.10.2012 10:09kam abortu i kam pas mestraconet pas abortit kur me kan pastru jam kan me mestracione ato mu kan nderpre po tashi kam te bardh po jo kshtu nuk pe kuptoj as vet te bardh e trash jan gati si copa te gjakut ama shum te trasha edhe kam dhimbje posht vetem do barna i kam perdor pas abortit 5 dit amisid i kam perdor qdo 12 or edhe do pika 3 dit ka 15 3 her ne dit se di sa jam e kjart ju lutem nje pergjigjje sa me te kjart
olaRE: Mestracionet e bardha08.11.2012 13:45pershendetje doktor desha te di se a ka mundsi te jem ftohur dhe te me jen vonuar mestracionet pasi qe ne kohen te cilen duhet te me vinin un ishe e semur dhe mora 5 ineksione tash kam vetem mestracione te bardha nganjeher pres pergjegjeje
BanaRE: Mestracionet e bardha13.01.2013 12:44Mirdita doktor kom mestracione te bardha kum perdor barna qe mi ka dhan mjeku nuk mu kan nal pak e hiq e hala kom edhe mi vjen era teshave mbrendshme brekve pigjameve farmerkave qdo dit nderroj nuk e di pse jom e martume hala kom amunesh mum tregue faliminderit per mirkuptim tung klm.
BanaRE: Mestracionet e bardha13.01.2013 20:55Kom mestracione te bardha kum perdor barna badihava nuk po mu nalen qe 4 vjet ame shum kom edhe djegsim kom gjat urines apo kurte mar taret shum kom djegsim edhe kruje kom gjak qelna jom efejume kurt kom marrdhenie me burr veq pak mum prek posht ja nisi me kajt nuk muj me duru ekisha pas deshir mum tregue doktorr e pres pergjigjen tuaj naten e mir.
AlbinaRE: Mestracionet e bardha15.01.2013 11:52Mirdita doktorr po kom mestracione te bardha shum jom kan tmjeku kum perdor kokrra po kom edhe ndryshimon e tyre amundesh mum tregue po kom djegsim qdo dit e kruje mas shumtit po kom kur kom marrdhenije me burr gjak po qelna kum perdor kokrra qaj pak e hiq maka ndihmue apet qashtue
RE: Mestracionet e bardha01.02.2013 20:40psh doketor jam nje vajze mua vin shum te bardha nuk di si veproj dua nje keshill nga ju un jam nga tirana
RE: Mestracionet e bardha25.05.2013 15:31pej si jam martu kam shum mestracijone bardha
SaraRE: Mestracionet e bardha06.06.2013 00:02Pershendetje doktor !

Jam ne hall qe nje dy muaj,dhe desha te bej nje Pyetje mbi mostracionet e bardha. me vin sikur .copza te vogla. Kurse mostraconet normal nuk me kan ardhur qe sdisa kohe, Une jam e smur prej hemorideve.A eshte ne rregull apo ndonje qregullim apo infekcion me mua.

ju falm nderit
RE: Mestracionet e bardha16.06.2013 21:35Mu me kan ardhur vetem te bardhat jam shum e shqetesuar qka mundem te bej?:d
hRE: Mestracionet e bardha19.06.2013 20:49dokor un kom mectracion te bardha shum djega qelna gjak un jom ni femer mectrasionet um vin me rregull .am deshirroj te dii a dueht te perdori ndonje koker kunder mestrasionev te bardha se kom shum

lonaaaaRE: Mestracionet e bardha13.07.2013 19:07PSe te vin mestracionet e bardha ju lutem dua te marr pergjigjen sa me shpejt dhee a mund ta di pse me jan vonuar mestracionet e kuqe qe 2 muaj sme kan ardhur do te doja nje pergjigje te shpejt
dijaRE: Mestracionet e bardha12.09.2013 10:27doktor kam mestraucione te bardha shum poashtu edhe kromje dhe jam anjur ne vagin a mund te me sygjeroni qfar mun te bej ose qfar ilaqe mun te marr ju lutem qe te me konfirmoni sa me shpejtt
mmmRE: Mestracionet e bardha15.11.2013 13:38mirdita doktor une jam 13 vjeqe une enden nuk i kam menstracionet po ndonjeher disa lenge i bardhe shoh ne breket e mia nuk me vie shpesh as nuk kam dhimbje por jam bere merak se qfare edhte ata dhe se qfar duhet te bej
ArtaRE: Mestracionet e bardha09.10.2014 19:24Persh Doktor ...
Une Jam 24 Vjeqare !! Kam Nje Problem
Me Menstracionet E Bardha ..
Menstracionet Jan Disi Te Ēuditshme !!!
Te Bardha , Te Trasha , (Shum Te Trasha)
Dhe Kane Nje Erė Te Rėnd..
Te Lutem Me Trego Nje Metod..
Pres Pergjigjen Tuaj ..
Flm Per Mirkuptim!!

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.