Bukuroshet e Pejes PejonkatProbleme me urine17.10.2011 12:00

 Kemi probleme me urin...urinojm shum shpesh...edhe naten shum shpesh...qfar duhet te bejm...rreth kesaj...ku mendoni se eshte problemi???

MD. Mrsc. Ph.D. Ilir Begolli - Ekspert i nukjevet RE: Probleme me urine02.11.2011 11:21Nga pėrshkrimi i juaj ėshtė vėshtirė tė caktohet se pėr ēfarė konkretisht bėhet fjalė pasi kėto shenja janė tė shpeshta nė infeksione urinare . Ėshtė e mundur se edhe tek ju bėhet fjalė pėr ndonjė infeksion por infeksionet pos me urinim tė shpeshtė zakonisht pėrcjellėn me djegėsim gjatė urinimit apo pas tij. Nėse keni mundėsi kishte qenė mirė qė tė vizitoni mjekun tuaj familjar i cili do tė pėrcjellė mė tutje situatėn tuaj duke bėrė analizat e urinės qė janė tė thjeshta dhe sigurisht mund tė kryhen nė qytetin tuaj   Vlerëso
AddaRE: Probleme me urine21.12.2012 17:37kam probleme me urinen shkoj shume shpesh ne banjo,gati cdo gjysem ore dhe shpesh nuk mund ta mbaj deri ne banjo dmth me shpeton chfare duhet te bej ?
ValoniRE: Probleme me urine25.12.2012 20:30Kam nje problem , urinoj shpesh dhe kam shtrengim mbi kanalin urinar , me trego qte bej . ?
malsoreRE: Probleme me urine05.08.2014 01:36kam probleme me urinen nuk mund ta mbaj dal shum shpesh a mund te kem ndonje problem me veshket.

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.