Pyetjet

Pyetje e re
Ju faleminderojmė pėr pyetjet dhe komentet tuaja. Pėr shkak tė numrit tė madh tė pyetjeve, pėrgjigjet mund tė jipen pas 3 deri 4 ditė
depresion2dona10.10.2013 15:01turpi1tara10.10.2013 11:42Analizat1Teuta10.10.2013 10:37problem 2RINA10.10.2013 08:59Ju lutem nje kshill sa ma shpejt6Artaaa10.10.2013 01:15Zorra e trash 4Sela10.10.2013 00:22skepticizmi3Studentja09.10.2013 23:01dashuri ndaj nje femre 3dashuri ndaj nje
femre
09.10.2013 21:30
kisha bo ni sygjerim1anonim09.10.2013 18:04masturbimi2gresaa09.10.2013 15:20Virgjiniteti ju lutem me ndihmoniii!!!2Edona09.10.2013 13:51Djegsim2Tinaa09.10.2013 11:52Ne stres te madh1Arta09.10.2013 08:37Pyetje per ndonje nga urologet e nderuar.2Labia09.10.2013 07:24Probleme me zemren1Enver09.10.2013 07:10Ndihem shum keq2Raja08.10.2013 21:39Qimet ne penis1X08.10.2013 21:26Sjam mire fare :(1LIDIA08.10.2013 19:21dhimbje ne pensi 3RR08.10.2013 18:27Dhembe te larguar1Lola08.10.2013 18:04Nje pergjigjje sa mat shpejt ju luss2AnonimXXX08.10.2013 16:32dallimi ne mes te pikave dhe sirupit ferrum lek1Ferrum08.10.2013 15:56kan nevoj per keshill1Blerimi08.10.2013 13:00Crregullimi i aknthit1Liza08.10.2013 12:46Uij2Tunaaaa08.10.2013 08:53Si te Sheroj Tinea cruris3G.K07.10.2013 23:24qfare me ka ndodhur ?1linda07.10.2013 22:43I dashuri im ka edhe nje te dashur qe e mban vetem per seks11...I dashuri im07.10.2013 20:06frika nga vdekja11lina07.10.2013 18:10sedi qfar kamm4liza 07.10.2013 08:51Jom me ni djal qe 3 vite 5Jom me ni djal qe 3
vite
07.10.2013 02:01
shtatznija1shpresa06.10.2013 23:54virgjiniteti per emeen -per ju qikat qe pysni per virgjerine5lea06.10.2013 20:45penisi4xXx06.10.2013 19:46Aloe vera2Dashuria06.10.2013 19:30hundet1tuna...06.10.2013 18:30cfare te bej?2arta06.10.2013 16:29kam krumje ne organ1arta06.10.2013 14:29me ndihmoni3gona06.10.2013 13:354 dite vones e menstruacioneve2greta06.10.2013 11:32